Podstawowymi  celami działania WUTW jest rozwijanie sprawności intelektualnej i  fizycznej oraz podnoszenie komfortu życia ludzi starszych, poprzez ich wszechstronną aktywizację.

Realizując te cele Uniwersytet zorganizuje wykłady, dyskusje, zespoły twórcze, zajęcia sportowo-rekreacyjne, wycieczki, imprezy kulturalne i integracyjne.

Zapisy na semestr wiosenno – letni  2012  trwają  od 16 stycznia  do 10 lutego 2012 roku.
Rekrutacja odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń, tj. wypełnienia karty zgłoszeniowej oraz dokonania opłaty semestralnej w siedzibie Centrum Kultury Wilanów przy ul. Wiertniczej 26 lub w Domu Pracy Twórczej przy ul. Ptysiowej 3.
Opłata semestralna wynosi 120 zł.
Więcej informacji na stronie www.kulturawilanow.pl oraz pod numerem tel. 22 894 43 69 /Beata Jurasz - Koordynator WUTW/.

Liczba miejsc ograniczona!