Kalendarz wydarzeń

: Zajęcia „Podróż z książką do tajemniczych krain”
Od Poniedziałek, 10 Luty 2020 -  11:00
Do Piątek, 21 Luty 2020 - 14:00
Odsłon : 338

Macie ochotę przeżyć wspaniałą przygodę podczas ferii zimowych? Lubicie książki, jesteście ciekawi świata a podróże sprawiają Wam radość? W takim razie nie może Was zabraknąć na tych zajęciach.

Biblioteka Wilanowska zaprasza dzieci w wieku  6-11 lat na bezpłatne pełne przygód zajęcia podczas ferii zimowych - "Podróż z książką do tajemniczych krain".

Kiedy: 10.02-14.02 (I tura) oraz 17.02-21.02 (II tura) godz. 11:00-14:00

Gdzie: Biblioteka na ul. Kolegiackiej 3 (I piętro)

Liczba miejsc: 15 na turę

Zapisy: pod numerem telefonu 22 423 57 55 oraz osobiście w Bibliotece

Co na Was czeka:

Wspaniałe wyspy, pełne tajemnic kontynenty, morza i oceany kryjące w sobie zagadki i nieznane skarby. Pełen zapachów i smaków Daleki Wschód, wysokie, pokryte śniegiem szczyty, ciemne tonie morskie i słony nieprzewidywalny dom orek, wielorybów, delfinów oraz innych zwierząt.  Będziemy zwiedzać podwodny świat, podróżować po Chinach i Japonii. Odwiedzimy pewnego rozbitka mieszkającego na bezludnej wyspie i wraz z alpinistami wyruszymy na górskie szczyty. Dowiemy się jak przetrwać w ekstremalnych warunkach, co potrzebne jest, by zacząć przygodę ze wspinaczką. Zagłębimy się w świat podwodnej fauny i flory i poznamy kulturę Dalekiego Wschodu. Naszym książkowym wyprawom będą towarzyszyć rozgrywki gier planszowych, warsztaty plastyczne, pokazy filmowe oraz świętowanie Dnia Kota, Walentynek i karnawału. Nie zabraknie oczywiście aktywności fizycznej w postaci wyjścia na kręgle.

Zabierzcie ze sobą wygodne ubranie i obuwie, smaczne kanapki i coś pysznego do picia, dobry humor i dużą dozę ciekawości. Czekamy na Was w Bibliotece przy ul. Kolegiackiej 3 od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-14:00. Razem przeżyjmy tę niezwykłą przygodę!