zdjęcie - Jolanta Kinastowska Pełni mandat pierwszą kadencję w Radzie Dzielnicy Wilanów. Kandydowała jako osoba bezpartyjna z listy KW Stowarzyszenie Mieszkańców Miasteczka Wilanów w okręgu nr 3.
Urodzona: 12 stycznia 1971
Stan cywilny: mężatka, dwoje dzieci

Wykształcenie: wyższe
– doktor nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce (Wydział Nauk Społecznych, Instytut Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego)
– magister handlu i marketingu (Wydział Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu)
– studia podyplomowe Przygotowanie pedagogiczne (Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu),
- studia podyplomowe Business coaching (Wyższa Szkoła Zarządzania i Prawa im. H.Chodkowskiej w Warszawie).

Zawód wykonywany: wykładowca, szkoleniowiec, specjalista komunikacji politycznej i brandingu personalnego, business coach. Prowadzi własne witryny internetowe (www.doradztwopolityczne.pl i www.kinastowska.pl), dzieląc się swą wiedzą i doświadczeniem.
Wspiera i aktywizuje lokalne społeczności i stowarzyszenia, pracując na rzecz m.in. kobiet powracających na rynek pracy, sportu dzieci i młodzieży oraz kultury. Członkini Stowarzyszenia Kongres Kobiet.

Hobby: uprawiała czynnie tenis ziemny, uwielbia narciarstwo i żeglarstwo, pasjonuje się dekoratorstwem wnętrz, florystyką i obcymi kulturami (coaching międzykulturowy).

Kontakt:
tel. 691 01 71 71 (pon-pt),

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.kinastowska.pl

 

Formularz kontaktowy

Komisje Rady

Kluby Radnych