Czytaj więcej: Pierwsze posiedzenie RSDW w...W dniu 14 stycznia br. odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Seniorów Dzielnicy Wilanów w 2019 roku. W spotkaniu uczestniczył Burmistrz Dzielnicy Wilanów, Ludwik Rakowski. Seniorzy mieli okazję szczegółowo omówić współpracę z Zarządem Dzielnicy oraz przedstawić plany i pomysły na 2019 rok. 

Czytaj więcej: Warszawska Złota Rączka dla...Seniorze! Skończyłeś 75 lat?Masz problem z cieknącym kranem, nieszczelnym oknem lub inną drobną usterką?

Skorzystaj z usług Warszawskiej Złotej Rączki dla seniora 75+

Więcej informacji na plakacie.

Załączniki:
Download this file (Regulamin_Złota Rączka.pdf)Regulamin_Złota Rączka.pdf[ ]474 kB

Kolejne posiedzenie Rady Seniorów Dzielnicy Wilanów odbędzie się 14 stycznia 2019 r. o godz. 10:00 w siedzibie urzędu przy ul. Klimczaka 4.

 

Załączniki:
Download this file (Porządek obrad X posiedzenie RSDW.docx)Porządek obrad-14.01.2019 r.[ ]49 kB

Czytaj więcej: Mammobus w Wilanowie -...Zapraszamy wszystkie Panie w wieku 50 – 69 lat na bezpłatne badanie mammograficzne w dniu 15 stycznia 2019 przy Urzędzie Dzielnicy Wilanów.

Rak piersi co roku odbiera życie kilkunastu tysiącom polskich Kobiet – Mamom, Siostrom, Przyjaciółkom. Często Kobiety zbyt późno dowiadują się, że są chore – rak nie boli, w początkowym stadium nie wpływa źle na samopoczucie, dlatego Panie rzadko zadają sobie pytanie, czy ta choroba może ich dotyczyć. Tymczasem, tylko regularne kontrolowanie stanu zdrowia pozwala ocenić, czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe. Niestety zadowalający wynik poprzedniej mammografii nie zawsze gwarantuje, że obecnie nie zagraża nam nowotwór piersi. Bezpłatna mammografia w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ pozwala to skutecznie sprawdzić.

Czytaj więcej: Ruch to zdrowie! Program...Urząd Dzielnicy Wilanów wznawia zapisy na zajęcia dla seniorów w ramach programu SPORT 50 PLUS (basen i profilaktyka kręgosłupa).
Zapisy odbędą się w dniach: 23 stycznia 2019 r. w godz. 13-16 oraz 24 stycznia 2019 r. w godz. 9-11. Zapisy odbędą się w sali widowiskowej Urzędu.