Aktualności

UWAGA! Nowa organizacja ruchu na ul. Vogla!

Czytaj więcej: UWAGA! Nowa organizacja ruchu na ul. Vogla!Informujemy, że z dniem 1 września na przebudowywanej ulicy Vogla będzie obowiązywała nowa organizacja ruchu. Na odcinku ulicy Vogla, od ulicy Sytej do ulicy Europejskiej, zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy. Na odcinku ulicy Vogla, od ulicy Europejskiej do ulicy Przyczółkowej, dopuszczony będzie ruch jednokierunkowy w stronę ul. Przyczółkowej. Kierowcy jadący w stronę Zawad będą musieli skręcić z ul. Przyczółkowej w ulicę Europejską, na której zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Ulicą Europejską kursować będzie autobus, dlatego na całej długości ulicy wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się i postoju.
Na ulicy Vogla będą kontynuowane prace związane z budową ciągu pieszo-rowerowego, dlatego droga będzie zamknięta dla ruchu pieszego.
Prosimy o szczególnie ostrożną jazdę.
Przepraszamy za utrudnienia.

Powsińskie Dożynki 2014

Czytaj więcej: Powsińskie Dożynki 2014 Zapraszamy na "Powsińskie Dożynki 2014", które odbędą się 31 sierpnia (niedziela) 2014 r. w plenerach Domu Pracy Twórczej w Powsinie. Jest to jedyne w Warszawie wydarzenie etnograficzne połączone z piknikiem rodzinnym i występami międzynarodowych oraz lokalnych zespołów folklorystycznych. Dożynki rozpoczną się o godz. 11.30 barwnym korowodem dożynkowym, prowadzonym przez Starościnę i Starostę, a zakończą się po godz. 19.00 potańcówką "na dechach".

W strefie atrakcji dożynkowych znajdą się: stoiska twórców ludowych, stoiska z rękodziełem artystycznym, etnozabawy dla dzieci i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy!

Czytaj więcej: Powsińskie Dożynki 2014

Komunikacja miejska od 1 września

Czytaj więcej: Komunikacja miejska od 1 wrześniaNieuchronnie zbliża się początek roku szkolnego, co oznacza zmiany w rozkładach linii autobusowych i tramwajowych. 1 września po wakacyjnej przerwie na ulice znów wyjadą linie 304, 319, 320, 460, E-4 i E-8, a tramwaje linii 1, 9, 23, 24, 26 i 33 będą częściej podjeżdżały na przystanki.

Czytaj więcej: Komunikacja miejska od 1 września

Gra miejska i piknik rodzinny na Plaży Wilanów

Czytaj więcej: Gra miejska i piknik rodzinny na Plaży WilanówZapraszamy do udziału w grze miejskiej, w której zmierzą się: Kapitan Warszawa i dr Bazyli Liszek Wilanów. Gra odbędzie się 31 sierpnia (niedziela) na Plaży Wilanów. Start o godz. 11.00. Po grze zapraszamy na piknik Aktywna Rodzina z wieloma atrakcjami pogrupowanymi tematycznie w strefy:

- Aktywnie – sportowe atrakcje, pokazy, tory przeszkód, zajęcia dla małych i dużych,

- Kreatywnie – plastycznie, artystycznie, z wyobraźnią,

- Ekologicznie i zdrowo – zrób coś z niczego, dowiedz się jak segregować śmieci, żyj zdrowo,

- Kolorowo – malowanie buziek, balony, dmuchańce i inne piknikowe atrakcje,

- Edukacyjnie – warsztaty, pozaszkolne zajęcia dla dzieci, prezentacja placówek edukacyjnych.

Szczegóły i zapisy na stronie: www.aktywnarodzina.com.pl

Czytaj więcej: Gra miejska i piknik rodzinny na Plaży Wilanów

Spotkanie z psim trenerem

Czytaj więcej: Spotkanie z psim treneremZapraszamy właścicieli czworonogów w najbliższą sobotę  - 30 sierpnia w godz. 17.00 - 19.00 do Wilanów Dog Park - placu zabaw dla psów, na pierwsze z cyklu spotkanie z trenerami ze szkoły Wesoła Łapka.
Planowana zabawa z psami ma charakter otwarty. Ma pokazać jak skupiać uwagę na przewodniku i motywować psa zabawkami.

Czytaj więcej: Spotkanie z psim trenerem

Informacja dotycząca programu "Sport 50 plus"

Czytaj więcej: Informacja dotycząca programu Informujemy, że we wrześniu będzie kontynuowany remont basenu w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Gubinowskiej. Zapisy na bezpłatne zajęcia rekreacyjne pod nazwą "Sport 50 plus" będą prowadzone po zakończeniu prac remontowych. Zapraszamy do korzystania z pływalni w Obiektach Sportowych przy ul. Wiertniczej 26, która zostanie otwarta 1 września.

 

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony