Aktualności

Karta Dużej Rodziny - ważne informacje

Czytaj więcej: Karta Dużej Rodziny - ważne informacjeInformujemy, że w Wydziale Obsługi Mieszkańców można złożyć wniosek o wydanie Karty Dużej Rodziny. Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci - do 18 roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 lat. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności.

Czytaj więcej: Karta Dużej Rodziny - ważne informacje

Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy Wilanów

Przedstawiamy oficjalne wyniki wyborów do Rady Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy. Nowa rada będzie liczyła 21 radnych.
Uzyskane mandaty:
KW Platforma Obywatelska: 11
KW Stowarzyszenie Mieszkańców Miasteczka Wilanów: 7
KW Prawo i Sprawiedliwość: 3

Czytaj więcej: Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy Wilanów

Opłaty w kasie Urzędu - komunikat

Uprzejmie informujemy, że nastąpiły zmiany w sposobach płatności w kasie Urzędu Dzielnicy Wilanów przy ul. Klimczaka 2. Obecnie możliwe jest uiszczanie opłat wyłącznie kartami płatniczymi. Za utrudnienia przepraszamy.

Wydział Obsługi Mieszkańców przy ul. Klimczaka 2

Czytaj więcej: Wydział Obsługi Mieszkańców przy ul. Klimczaka 2Uprzejmie informujemy, że od dnia 24 listopada (poniedziałek) od godz. 12.00 Wydział Obsługi Mieszkańców funkcjonuje w budynku przy ul. Klimczaka 2. Interesantom został udostępniony parking podziemny. Zmianie uległy numery telefonów: informacja - 22-443-50-69. Adresy mailowe pozostają bez zmian.

 

 

Modernizacja placu zabaw przy ul. Radosnej

Czytaj więcej: Modernizacja placu zabaw przy ul. RadosnejZakończyła się modernizacja skarpy i korony istniejącego placu zabaw przy ul. Radosnej. Skarpa została otulona nasadzeniami z krzewów liściastych. Są to m.in.: tawuły, pięciornik krzewiasty i śnieguliczka, a także dwa gatunki drzew: klon czerwony i świerk serbski. Pomiędzy nasadzeniami stworzono ścieżki, które wraz z roślinnością tworzą kwitnący labirynt. Bezpieczne wejście i zejście z korony skarpy zapewniają schody terenowe o konstrukcji belek drewnianych. U podstawy skarpy zbudowana została nowa piaskownica, jest także zjeżdżalnia i drewniana ścianka wspinaczkowa.

Czytaj więcej: Modernizacja placu zabaw przy ul. Radosnej

Targi Turystyki TT Warsaw 2014

Czytaj więcej: Targi Turystyki TT Warsaw 2014Już za kilka dni rozpoczną się XXII Międzynarodowe Targi Turystyki TT Warsaw 2014. To gratka dla wszystkich, którzy kochają podróże i chętnie poznają nowe zakątki świata. Dzięki różnorodnej ofercie wystawców i przygotowanym specjalnie na tę okazję atrakcjom przez trzy dni będzie można poczuć atmosferę kolorowych i egzotycznych miejsc. Targi TT Warsaw odbędą się w dniach 27-29 listopada br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56c. Ta impreza turystyczna skierowana jest do osób, dla których podróżowanie, zwiedzanie i aktywny wypoczynek to prawdziwa pasja. Targi TT Warsaw to również kluczowe wydarzenie dla branży turystycznej.

Więcej informacji na stronie: www.mttargi.pl

 

 

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony