Aktualności

Wilanowska Strefa Kibica 2015

Czytaj więcej: Wilanowska Strefa Kibica 2015Maratończycy przebiegną przez Wilanów. W najbliższą niedzielę, 26 kwietnia, zapraszamy do kibicowania zawodnikom Orlen Warsaw Marathon na trasie biegu i w Strefie Kibica na Plaży Wilanów. Zapewniamy mnóstwo atrakcji, nie tylko sportowych... Strefa Kibica czynna będzie w godz. 9.00 - 16.00.

Czytaj więcej: Wilanowska Strefa Kibica 2015

Punkt „Szybki PIT” w Wilanowie

Czytaj więcej: Punkt „Szybki PIT” w WilanowieInformujemy, że w dniu 21 kwietnia (wtorek) w godz. 9.00 – 15.00 w Urzędzie Dzielnicy Wilanów ul. F. Klimczaka 2 odbędzie się dyżur podatkowy. Pracownik Urzędu Skarbowego Warszawa – Ursynów pomoże wypełnić deklaracje PIT i wysłać ją przez Internet. Udzieli też szczegółowych informacji na temat rozliczenia podatku dochodowego za ubiegły rok oraz wyjaśni wątpliwości związane z wypełnieniem zeznania podatkowego, skorzystaniem z ulg podatkowych i odliczeń. Osoby, które wyślą PIT przez system e-Deklaracje na miejscu otrzymają urzędowe poświadczenie odbioru zeznania (UPO).

Czytaj więcej: Punkt „Szybki PIT” w Wilanowie

Koncert Flamenco

Czytaj więcej: Koncert FlamencoKoncert Flamenco z udziałem hiszpańskich mistrzów w Wilanowie!

W dniu 25 kwietnia (sobota) o godz. 17.30 i 20.00 zapraszamy na niezwykłe spotkanie z kulturą Andaluzji. Koncert Flamenco grupy Los Payos będzie niezwykły przede wszystkim ze względu na osobowość i rangę zaproszonych artystów z Hiszpanii.
WSTĘP PŁATNY. Bilety w cenie 30 zł dostępne w Centrum Kultury Wilanów. Tel. 22 651 98 20

ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej: Koncert Flamenco

Skandia Maraton Lang Team

Czytaj więcej: Skandia Maraton Lang Team Warszawska edycja Skandia Maraton Lang Team już 25 kwietnia w Wilanowie! Zapraszamy do udziału w sportowej rywalizacji na dwóch kółkach oraz do kibicowania zawodnikom na trasie. Start i meta zawodów zlokalizowane będą na ul. St. Kostki Potockiego przy Skwerze Prymasowskim. Zapisy online otwarte są tylko do 20 kwietnia. Trasa i szczegóły dostępne na stronie: www.skandiamaraton.pl
ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej: Skandia Maraton Lang Team

Warszawskie Dni Recyklingu

Czytaj więcej: Warszawskie Dni RecyklinguWymień surowce wtórne na sadzonki podczas Warszawskich Dni Recyklingu!

25 kwietnia w Wilanowie zapraszamy na piknik przed Urzędem Dzielnicy Wilanów, ul. F. Klimczaka 2. Będzie tu funkcjonował punkt informacyjno-edukacyjny dotyczący nowych zasad segregowania odpadów oraz zbiórka: plastiku, metalu, papieru, szkła i elektrośmieci.  W tym dniu, sobotni punkt zbiórki elektrośmieci z ul. Przyczółkowej 27a zostanie przeniesiony w miejsce, gdzie odbywają się Warszawskie Dni Recyklingu w Wilanowie. Na wielki finał Warszawskich Dni Recyklingu zapraszamy w niedzielę, 28 kwietnia w godz. 11.00 - 17.00 na Plac Defilad. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wymiany surowców wtórnych na sadzonki roślin.

Czytaj więcej: Warszawskie Dni Recyklingu

Tramwaj do Wilanowa - przygotowania do inwestycji

Czytaj więcej: Tramwaj do Wilanowa - przygotowania do inwestycjiW dniu 8 kwietnia przedstawiciele spółki Tramwaje Warszawskie, obecni na posiedzeniu Komisji Inwestycji i Infrastruktury Rady Dzielnicy Wilanów, przekazali informację na temat przygotowań do budowy linii tramwajowej, łączącej Wilanów z centrum Warszawy. Trasa szybkiego tramwaju połączy docelowo Dworzec Zachodni z Wilanowem. Tramwaj dojedzie do ul. Branickiego w Miasteczku Wilanów ulicami: Rakowiecka - Puławska - Goworka - Spacerowa - Belwederska - Sobieskiego - al. Rzeczypospolitej. Dla realizacji inwestycji kluczowe jest uzyskanie decyzji środowiskowych. Kolejnym etapem będzie przetarg na dokumentację projektową. Przedstawiciele spółki szacują, że inwestycja zostanie zakończona do roku 2020.

Załączniki:
Pobierz plik (Wilanow_prezentacja_v407.pptx)Wilanow_prezentacja_v407.pptx[ ]480 Kb

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony