Aktualności

Wybory Prezydenta RP w dniu 24 maja

Czytaj więcej: Wybory Prezydenta RP w dniu 24 maja

Piknik i koncert z okazji Dnia Mamy

Czytaj więcej: Piknik i koncert z okazji Dnia MamyW dniu 23 maja (sobota) w Wilanowie będziemy obchodzić Dzień Mamy. W tym dniu szczególne zaproszenie kierujemy do wszystkich Mam i ich najbliższych. W godz. 10.00 - 17.00 na Plaży Wilanów przygotowaliśmy liczne atrakcje, m.in.: porady kosmetyczne, medyczne, dietetyczne, kącik zabaw dla dzieci, konkursy, zajęcia sportowe i stoiska ze zdrową żywnością. A wieczorem zapraszamy na wyjątkowy koncert Jacka Borkowskiego.

Czytaj więcej: Piknik i koncert z okazji Dnia Mamy

Budujemy Branickiego

Czytaj więcej: Budujemy BranickiegoUlicę Branickiego na odcinku od ul. Sarmackiej do al. Rzeczypospolitej wykona firma Jarpol S.A. Do końca maja zostanie podpisana umowa z wykonawcą, który w wakacje rozpocznie prace budowlane. Inwestycja obejmie 400-metrowy odcinek ulicy Branickiego, która otrzyma nową nawierzchnię - dwie jezdnie po dwa pasy ruchu, poszerzone w rejonie skrzyżowań do 3 lub 4 pasów, obustronne chodniki o szerokości 3 m i ścieżkę rowerową (po stronie południowej) o szerokości 2 m. Na skrzyżowaniu z ulicą Sarmacką powstanie rondo, a na skrzyżowaniu z al. Rzeczypospolitej zostanie zamontowana sygnalizacja świetlna.

Czytaj więcej: Budujemy Branickiego

Dzień Sąsiada w Wilanowie

Czytaj więcej: Dzień Sąsiada w WilanowieNa Plaży Wilanów będzie okazja do integracji i zapoznania się z lokalnymi przedsiębiorcami. 24 maja zapraszamy na Wilanów Open Day! W programie moc atrakcji, m.in.: przedstawienie dla dzieci, pokazy mody, warsztaty sportowe, konsultacje medyczne, kosmetyczne, atrakcje kulinarne i loteria wizytówkowa. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Wilanów, a współorganizatorem jest Centrum Kultury Wilanów. Zapraszamy 24 maja (niedziela) na Plażę Wilanów. Start o godz. 11.00.

Świetlica "Marysieńka" na Kolegiackiej 3

Czytaj więcej: Świetlica W dniu 19 maja odbyła się inauguracja działalności świetlicy środowiskowej przy ul. Kolegiackiej 3. Świetlica Marysieńka jest placówką wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży z Wilanowa, którzy przychodzą tu po lekcjach i uczestniczą w zajęciach edukacyjnych i socjoterapeutycznych. Oprócz zabaw i gier, warsztatów artystycznych i kulturalnych, ważnym elementem działań placówki na rzecz dzieci jest wsparcie terapeutów, pomoc w nauce, czy wsparcie rzeczowe.

Czytaj więcej: Świetlica "Marysieńka" na Kolegiackiej 3

Umowa podpisana

Czytaj więcej: Umowa podpisanaInformujemy, że Zarząd Dzielnicy Wilanów podpisał umowę z wykonawcą Międzypokoleniowego Centrum Edukacji przy ul. Radosnej 11. Obiekt na terenie Wilanowa Wysokiego, który powstanie w miejscu budynku przez wiele lat zajmowanego przez Bibliotekę Publiczną, wybuduje firma Skanska. Będzie to wielofunkcyjne i nowoczesne miejsce, którego przestrzeń zostanie zagospodarowana na działalność kulturalną i oświatową. Znajdzie się tam: filia Biblioteki Publicznej, żłobek i pomieszczenia dla wilanowskich seniorów. Budowa obiektu zaplanowana jest na lata 2015-2016.

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony