Aktualności

VII Festiwal Chorągwi

Czytaj więcej: VII Festiwal ChorągwiZapraszamy na obchody Dnia Flagi - VII Festiwal Chorągwi. 2 maja na terenie królewskiej rezydencji wilanowskiej wystąpią chorągwiarze i artyści, odbędzie się także spektakl Królewskiego Teatru Marionetek. Rozpoczynamy o godz. 13.00. Program VII Festiwalu Chorągwi:
13.00 Otwarcie VII Festiwalu Chorągwi, parada wszystkich grup na dziedzińcu
13.05 Pierwszy blok pokazów chorągwiarzy:
13.05 Pokaz żonglerki chorągwiami, Bractwo Rycerskie Miasta Nowa Dęba
13.20 Pokaz tańca z chorągwiami, Chorągwie Warszawskie
13.30 Pokaz żonglerki chorągwiami, Pavane (Szeged, Węgry)
13.50 Spektakl Cztery Żywioły, Gwardia Gryfa
14.15 Pokaz musztry paradnej i bojowej halabardników Bractwa Rycerskiego Miasta Nowa Dęba
15.00 Drugi blok pokazów chorągwiarzy: Bractwo Rycerskie Miasta Nowa Dęba, Chorągwie Warszawskie, Pavane, Gwardia Gryfa
16.40 Trzeci blok pokazów chorągwiarzy: Bractwo Rycerskie Miasta Nowa Dęba, Chorągwie Warszawskie, Pavane, Gwardia Gryfa
17.55–18.00 Wielki finał w wykonaniu wszystkich grup chorągwiarzy
Specjalnie w programie:
14.00–14.45 Wozownia: Spektakl Królewskiego Teatru Marionetek Historya miłości Jana i Marysieńki, kuchnią przeplatana, wstęp wolny

Przedszkole przy ul. Zdrowej - przetarg

Czytaj więcej: Przedszkole przy ul. Zdrowej - przetarg

Ogłosiliśmy przetarg na budowę przedszkola przy ul. Zdrowej na terenie Dzielnicy Wilanów w Warszawie wraz z niezbędną infrastrukturą. Termin składania ofert upływa 12.05.2016 r. o godz. 12.00. Szczegóły postępowania przetargowego dostępne są w zakładce Urząd-Zamówienia Publiczne.

Posiedzenie Komisji - 5.06.2016

Informujemy o posiedzeniu Komisji Strategii i Planowania Przestrzennego Rady Dzielnicy Wilanów w dniu 5 maja 2016 r. (czwartek) o godz. 18:30 w sali obrad komisji Urzędu Dzielnicy Wilanów, ul. F. Klimczaka 4. Porządek obrad w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (PORZĄDEK OBRAD-KSiPP-05-05-2016.doc)PORZĄDEK OBRAD-KSiPP-05-05-2016.doc[ ]37 Kb

Fit mama - spacerkiem po Wilanowie

Czytaj więcej: Fit mama - spacerkiem po WilanowieZapraszamy na piątkowe, aktywne spacery dla wilanowskich mam. Start: wybrane piątki o godz. 9.30 sprzed Centrum Sportu Wilanów przy ul. Wiertniczej 26a. Terminy spacerów:
maj: 6, 13, 20
czerwiec: 3, 10, 17, 24
wrzesień: 9, 16, 23, 30
Zapraszamy!

Przebudowa ulicy Bruzdowej

Czytaj więcej: Przebudowa ulicy BruzdowejRozpoczęliśmy przygotowania do przebudowy ulicy Bruzdowej. Pierwszym krokiem było podpisanie umowy na opracowanie materiałów koniecznych do uzyskania decyzji środowiskowej. W ramach tych prac wykonana zostanie m.in.  koncepcja przebudowy drogi, którą zaprezentujemy mieszkańcom. Ulica Bruzdowa zostanie przebudowana w pierwszym etapie na odcinku od pętli autobusowej na Kępie Zawadowskiej do planowanej Południowej Obwodnicy Warszawy (w okolicy  ul. Metrycznej).  Zaplanowane jest wykonanie asfaltowej nawierzchni jezdni, chodników i ścieżki rowerowej, zatok autobusowych, oświetlenia i odwodnienia. Przebudowa ulicy wymagać będzie również koordynacji z Polską Spółką Gazownictwa, która podczas prac drogowych planuje przeprowadzić wymianę gazociągu.
Inwestycja zaplanowana jest na lata 2016 – 2017.

Rodzinne zajęcia na siłowniach plenerowych

Czytaj więcej: Rodzinne zajęcia na siłowniach plenerowychLubisz sport? To propozycja dla Ciebie! Zapraszamy na cykl ogólnorozwojowych zajęć na siłowniach plenerowych na terenie Wilanowa, które odbywają się w niedzielne przedpołudnia na terenach siłowni plenerowych w Wilanowie. Harmonogram zajęć dostępny jest na plakacie. Zapraszamy całymi rodzinami! Projekt realizowany jest w ramach budżetu partycypacyjnego 2016.

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony