Aktualności

Wilanów Jazz All Stars 2016

Czytaj więcej: Wilanów Jazz All Stars 20163 lipca w Wilanowie rozpoczynamy muzyczną podróż z jazzem. W najbliższą niedzielę o godz. 19.00 fenomenalna Dorota Miśkiewicz wystąpi w Muzeum Plakatu w Wilanowie inaugurując Festiwal Wilanów Jazz All Stars 2016. Wstęp na wszystkie koncerty jest BEZPŁATNY. IV edycja Festiwalu przyniesie koncerty artystów o ustalonej renomie na polskiej i międzynarodowej scenie jazzowej. Tegoroczna edycja zadowoli zwłaszcza miłośników wokalistyki.

Czytaj więcej: Wilanów Jazz All Stars 2016

Przebudowa ul. Bruzdowej

Czytaj więcej: Przebudowa ul. BruzdowejPrzygotowania do przebudowy ulicy Bruzdowej rozpoczęte. Pierwszym krokiem było podpisanie umowy na opracowanie materiałów koniecznych do uzyskania decyzji środowiskowej. W ramach tych prac wykonana została m.in. koncepcja przebudowy drogi.
Ulica Bruzdowa zostanie przebudowana na odcinku od ul. Prętowej do planowanej Południowej Obwodnicy Warszawy (w okolicy ul. Metrycznej). Zaplanowane jest wykonanie asfaltowej jezdni, chodników i ścieżki rowerowej, zatok autobusowych, oświetlenia i odwodnienia. Przebudowa ulicy wymagać będzie również koordynacji z Polską Spółką Gazownictwa, która podczas prac drogowych planuje przeprowadzić wymianę gazociągu. Zakończenie budowy zaplanowane jest na rok 2018. Koszt inwestycji: 14 mln zł.

 

Wakacyjny prom z Wawra do Wilanowa - inauguracja

Czytaj więcej: Wakacyjny prom z Wawra do Wilanowa - inauguracja2 lipca ruszy bezpłatna pieszo-rowerowa przeprawa promowa łącząca dzielnicę Wawer z Wilanowem. W Wawrze prom odbija od miejsca w rejonie nowo powstałej plaży przy ul. Romantycznej. W Wilanowie wysadzi turystów w okolicach Plaży Wilanów Zawady (mapki w załącznikach). To będzie duża atrakcja dla mieszkańców Warszawy kochających spędzanie wolnego czasu nad wodą. 2 lipca o godz. 11.00 przy "Romantycznej Plaży" w Wawrze odbędzie się inauguracja przeprawy. Z tej okazji zaplanowano animacje i atrakcje muzyczne.

Czytaj więcej: Wakacyjny prom z Wawra do Wilanowa - inauguracja

Rodzinne czytanie Sienkiewicza

Czytaj więcej: Rodzinne czytanie SienkiewiczaZ okazji Roku Henryka Sienkiewicza zapraszamy na rodzinne czytanie powieści polskiego noblisty. W malowniczej scenerii dzwonnicy kolegiaty św. Anny w Wilanowie dzieci posłuchają m.in. o przygodach Stasia i Nel. Akcja „Ku pokrzepieniu serc” – czytanie Sienkiewicza odbędzie się 3 i 10 lipca o godz. 14.00, dzwonnica ul. Kolegiacka 1. Zapraszamy!

Koncert Olejniczak/Możdżer - rozdajemy bilety!

Czytaj więcej: Koncert Olejniczak/Możdżer - rozdajemy bilety!Zapraszamy na niezwykły koncert, podczas którego po raz pierwszy razem zagrają Janusz Olejniczak i Leszek Możdżer. Wyjątkowi artyści wystąpią na wyjątkowej scenie – na dziedzińcu pałacu w Wilanowie w dniu 2 lipca 2016 r. o godz. 21.30. Mamy na to wydarzenie bilety, które chętnie rozdamy naszym Mieszkańcom. Odbiór biletów możliwy jest w recepcji Centrum Kultury Wilanów, ul. Kolegiacka 3, od 30 czerwca do 1 lipca w godz. 9.00 - 21.00. 

Czytaj więcej: Koncert Olejniczak/Możdżer - rozdajemy bilety!

Woźna i pomoc kuchenna poszukiwane

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 358 w Warszawie przy ul. Ledóchowskiej 10 prowadzi rekrutację pracowników na stanowiska: woźna i pomoc kuchenna w pełnym wymiarze etatu. Oczekiwania: punktualność, pracowitość i dokładność. Życiorysy można składać do Wydziału Oświaty i Wychowania w Urzędzie Dzielnicy Wilanów, ul. Klimczaka 2 lub przesyłać na adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony