Aktualności

Królewski Ogród Światła.

Czytaj więcej: Królewski Ogród Światła.Jesienne i zimowe wieczory wcale nie muszą być szare i ponure. Na pewno nie będą takie w Wilanowie! Już 8 listopada 2014 r. ogrody Pałacu w Wilanowie rozbłysną tysiącami kolorowych świateł, a w kolejnych tygodniach będą rozświetlane jeszcze bardziej.
W listopadzie zapraszamy do Labiryntu Światła oraz na mappingi. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej muzeum: http://wilanow-palac.pl/edukacja/krolewski_ogrod_swiatla

Turniej szachowy

Czytaj więcej: Turniej szachowyRuszyły zapisy na Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów. Konkurs odbędzie się 8 listopada (sobota) 2014 r. w Zespole Szkół nr 79 im. Stanisława Kostki Potockiego w Wilanowie. Zapraszamy do udziału uczniów warszawskich szkół podstawowych i gimnazjów. Uczestnicy będą rywalizować w trzech grupach wiekowych: 6-9 lat, 10-13 lat, 14-16 lat. Zgłoszenia przyjmowane są do 31.10.2014 r. pod numerem telefonu: 570-113-230 i adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
ZAPRASZAMY!

Biegi przełajowe - wyniki

Czytaj więcej: Biegi przełajowe - wynikiByła i zacięta rywalizacja, i fajna zabawa.
W minioną niedzielę, 26 października w Parku Kultury w Powsinie, odbyły się biegi przełajowe, w których wzięło udział ponad 100 dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat z Wilanowa. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w imprezie i prawdziwą, sportową rywalizację.

Czytaj więcej: Biegi przełajowe - wyniki

Przebudowa Klimczaka - zmiany w organizacji ruchu

Czytaj więcej: Przebudowa Klimczaka - zmiany w organizacji ruchuUprzejmie informujemy, że w związku z pracami przy przebudowie ulicy Klimczaka i budowie ronda na skrzyżowaniu ulic Klimczaka i Sarmackiej, od dnia 23.10.2014 r. (czwartek), zostanie zamknięte skrzyżowanie tych ulic w stronę południową (tj. w stronę ul. Branickiego). Przejazd ulicą Klimczaka oraz skręt w ul. Sarmacką w stronę północną (tj. w stronę ul. Oś Królewska) pozostanie drożny. Utrudnienia mogą potrwać do 06.11.2014 r.
O kolejnych zmianach w organizacji ruchu będziemy informować w następnych komunikatach.

Przepraszamy za utrudnienia.

II Wilanowskie Zawody Pływackie

Czytaj więcej: II Wilanowskie Zawody PływackieCentrum Sportu Wilanów i Zespół Szkół nr 79 zapraszają do wzięcia udziału w II Wilanowskich Zawodach Pływackich. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Wilanów Ludwik Rakowski. Zawody odbędą się 13 listopada (klasy 0-3) oraz 14 listopada (klasy 4-6) w godz. 9.00-14.30 na basenie obiektu sportowego przy ul. Wiertniczej 26.

Czytaj więcej: II Wilanowskie Zawody Pływackie

Budżet partycypacyjny 2016 - nabór do Zespołu

Czytaj więcej: Budżet partycypacyjny 2016 - nabór do ZespołuRozpoczyna się proces budżetu partycypacyjnego na 2016 rok. Obecnie trwa nabór do Zespołu ds. budżetu partycypacyjnego w Wilanowie. Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w dniu 28 października (wtorek) o godz. 16.00 (organizacje pozarządowe) i o godz. 17.00 (Mieszkańcy) w Urzędzie Dzielnicy Wilanów przy ul. St. Kostki Potockiego 11.

Czytaj więcej: Budżet partycypacyjny 2016 - nabór do Zespołu

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony