Aktualności

Ulica Vogla przejezdna

Czytaj więcej: Ulica Vogla przejezdnaInformujemy, że ulica Vogla jest już przejezdna w obu kierunkach na całej długości. W nadchodzących dniach w ramach przebudowy ulicy będą jeszcze trwały prace dotyczące chodników, poboczy, oświetlenia i oznakowania.

Czytaj więcej: Ulica Vogla przejezdna

Rekrutacja do Żłobka nr 52 w Wilanowie

Czytaj więcej: Rekrutacja do Żłobka nr 52 w WilanowieUprzejmie informujemy, że na stronie internetowej Zespołu Żłobków m.st. Warszawy zamieszczone zostało ogłoszenie o harmonogramie rekrutacji do Żłobka nr 52 w Wilanowie.
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem. W razie pytań prosimy o kontakt z Zespołem Żłobków, który prowadzi nabór.

www.zlobki.waw.pl

 

Załączniki:
Pobierz plik (Harmonogram_zlobek52.pdf)HARMONOGRAM REKRUTACJI[ ]54 Kb

Droga rowerowa połączy Wilanów z Konstancinem

Czytaj więcej: Droga rowerowa połączy Wilanów z KonstancinemInformujemy, że rozpoczęło się projektowanie brakującego odcinka drogi rowerowej pomiędzy Wilanowem a Konstancinem-Jeziorną. Budowa kilometrowej, asfaltowej drogi rowerowej wzdłuż ulicy Drewny do granic Warszawy zaplanowana jest na 2015 rok.

II Warszawski Tydzień Seniora

Czytaj więcej: II Warszawski Tydzień SenioraW dn. 29 września rozpoczyna się II Warszawski Tydzień Seniora. W ramach wydarzenia zaplanowano różnorodne atrakcje dla seniorów (m.in. wycieczki i wykłady). W imieniu całego Zespołu ds. Realizacji Polityki Senioralnej oraz Fundacji Amicus zapraszamy do czynnego udziału w wydarzeniu. Uczestnictwo jest bezpłatne. Ze względów organizacyjnych na niektóre wydarzenia obowiązują wcześniejsze zapisy.

Czytaj więcej: II Warszawski Tydzień Seniora

Wrotkarstwo Szybkie - mistrzostwa

Czytaj więcej: Wrotkarstwo Szybkie - mistrzostwaW dn. 4-5 października w Wilanowie odbędą się Międzynarodowe Halowe Mistrzostwa we Wrotkarstwie Szybkim o Puchar Burmistrza Wilanowa. Będą to pierwsze tego typu zawody w Polsce. Udział zapowiedzieli zawodnicy z Polski m.in z Dusznik Zdroju, Elbląga, Poznania,  Kłodzka oraz dwie drużyny z Ukrainy i jedna z Białorusi. W mistrzostwach wystartuje łącznie około 200 zawodników w wieku od 6 do 16 lat. Specyfiką zawodów jest to, że będą rozgrywane na w hali, dzięki czemu zbliżymy się do łyżwiarskiego SHORTTRACKU (łyżwiarstwo szybkie na torze krótkim), a to będzie bardzo widowiskowe dla publiczności.

Czytaj więcej: Wrotkarstwo Szybkie - mistrzostwa

Centrum handlowe - po spotkaniu

Czytaj więcej: Centrum handlowe - po spotkaniu24 września w Przedszkolu nr 420 przy ul. św. U. Ledóchowskiej odbyło się spotkanie dotyczące planowanego centrum handlowego w rejonie ulicy Przyczółkowej. Na pytania licznie zgromadzonych Mieszkańców Wilanowa odpowiadali przedstawiciele Dzielnicy, projektanci z APA Wojciechowski i inwestor galerii – GTC.

Czytaj więcej: Centrum handlowe - po spotkaniu

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony