Aktualności

Startuje kolejna edycja budżetu partycypacyjnego

Czytaj więcej: Startuje kolejna edycja budżetu partycypacyjnego6 października o godz. 17.30 zapraszamy na spotkanie do Urzędu Dzielnicy, w trakcie którego przybliżymy ideę budżetu partycypacyjnego oraz wybierzemy członków dzielnicowego Zespołu ds. budżetu partycypacyjnego. Zespół będzie miał za zadanie wypracowywanie zasad budżetu partycypacyjnego w Dzielnicy na rok 2018 oraz monitorowanie i wspieranie wdrożenia tego procesu w Wilanowie.
W skład zespołu wejdzie:
6 mieszkańców,
5 przedstawicieli organizacji pozarządowych,
3 radnych Dzielnicy (po jednym z każdego klubu radnych)
i 4-5 urzędników wskazanych przez burmistrza.
Prace zespołu potrwają najpóźniej do połowy września 2018 roku. Będzie to co najmniej 14 spotkań.
Gorąco zachęcamy do włączenia się w proces budżetu partycypacyjnego!

"Spacer z sercem"

Czytaj więcej: W najbliższą sobotę, 24 września, w godz. 12.00-17.00 odbędzie się wydarzenie promujące zdrowy tryb życia. W programie m.in.: mecz gwiazd - Artyści vs Drużyna Wilanów - komentującym będzie Dariusz Szpakowski oraz treningi z Agnieszką Rylik. A poza tym: bezpłatne badania profilaktyczne, poka udzielania perwszej pomocy, konsutacje dietetyka, food trucki. W godz. 13.00-15.00 Muzem nie będzie pobierało opłat za wejście do pałacowych ogrodów.
Zapraszamy! Wydarzenie odbywa się na Plaży Wilanów oraz w Centrum Sportu Wilanów przy ul. Wiertniczej 26.

Wrotkarze w Wilanowie!

Czytaj więcej: Wrotkarze w Wilanowie!Wrotkarze w Wilanowie!
Zapraszamy na mistrzostwa Polski i halowe zawody we wrotkarstwie szybkim o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów, które odbędą się 24 i 25 września w hali sportowej przy ul. Wiertniczej 26 a. Warto zajrzeć i pokibicować! Zapraszamy!

XIII posiedzenie Rady Seniorów

Informujemy, że 26 września 2016 r. (poniedziałek) o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy przy ul. Klimczaka 4, III piętro, pokój 302 odbędzie się XIII posiedzenie Rady Seniorów Dzielnicy Wilanów. Porządek obrad:

1. Przyjęcie porządku obrad.
2. Przyjęcie protokołów z XII posiedzenia Rady Seniorów Dzielnicy Wilanów z dnia 24.06.2016r
3. Zaopiniowanie i przekazanie do dalszego procedowania wniosków złożonych w ramach projektu „Miejsca Przyjazne Seniorom”.
4. Informacja o realizacji wniosków w sprawie uruchomienia przystanku dla wysiadających linii 116 lub 519 przy ul. Kostki Potockiego 31 oraz przedłużenia trasy linii 131 do Wilanowa.
5. Informacja o warsztatach szkoleniowy 15 Rad Seniorów z Mazowsza - w ramach projektu realizowanego przez Fundację Zaczyn p.n.„Senior, Obywatel, Radny”.
6. Sprawy wniesione poza porządkiem obrad.
7. Zakończenie obrad.

Posiedzenia Komisji - 28 i 29.09.2016 r.

Informujemy o posiedzeniach Komisji Rady Dzielnicy Wilanów:

- 28 września 2016 r. (środa) o godz. 18:00 w sali konferencyjnej, I piętro, pok. 115 Urzędu Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy przy ul. Żegańskiej - posiedzenie Komisji Inwestycji i Infrastruktury Rady Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy, które odbędzie się wspólnie z Komisją Inwestycji Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy,

- 29 września 2016 r. (czwartek) o godz. 17:00 w sali obrad komisji Urzędu Dzielnicy Wilanów, ul. F. Klimczaka 4 - posiedzenie Komisji Edukacji i Wychowania Rady Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy. Porządki obrad w załącznikach.

38 PZU Maraton Warszawski - informacje o utrudnieniach

Czytaj więcej: 38 PZU Maraton Warszawski - informacje o utrudnieniachUprzejmie informujemy, że w dniu 25 września 2016 r. w Warszawie odbędzie się 38 PZU Maraton Warszawski. W związku z organizacją biegu pojawią się czasowe zmiany w organizacji ruchu. Informujemy, że przebieg trasy nie został uzgodniony z Dzielnicą Wilanów, a projekt organizacji ruchu został przez dzielnicę zaopiniowany negatywnie. Informacje na temat utrudnień w ruchu dostępne są na stronie organizatora wydarzenia: www.pzumaratonwarszawski.com

 

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony