Aktualności

Wydział Obsługi Mieszkańców przy ul. Klimczaka 2

Czytaj więcej: Wydział Obsługi Mieszkańców przy ul. Klimczaka 2Uprzejmie informujemy, że od dnia 24 listopada (poniedziałek) od godz. 12.00 Wydział Obsługi Mieszkańców będzie funkcjonował w budynku przy ul. Klimczaka 2. Interesantom zostanie udostępniony parking podziemny. Zmianie ulegną numery telefonów: informacja - 22-443-50-69. Adresy mailowe pozostają bez zmian. Delegatura Biura Administracji i Spraw Obywatelskich może działać przez kilka dni w ograniczonym zakresie. Za wszystkie utrudnienia bardzo przepraszamy.

 

 

Dzień Dobrego Jedzenia 2014

Czytaj więcej: Dzień Dobrego Jedzenia 2014"Woda źródłem życia” – pod takim hasłem obchodzony był w Wilanowie Dzień Dobrego Jedzenia. Gospodarzami spotkania, w dniu 14 listopada, w którym uczestniczyły zespoły z 4 wilanowskich szkół podstawowych, była dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół nr 123 przy ul. Uprawnej. Zespoły uczestniczyły m.in. w konkursie na najbardziej fantazyjną postać wykonaną z butelek PET.

Czytaj więcej: Dzień Dobrego Jedzenia 2014

Rondo Klimczaka/Sarmacka otwarte

Czytaj więcej: Rondo Klimczaka/Sarmacka otwarteUprzejmie informujemy, że kierowcom zostało udostępnione rondo na skrzyżowaniu ul. Klimczaka i Sarmackiej. Na ul. Klimczaka pomiędzy Sarmacką a al. Rzeczypospolitej przywrócony został ruch dwukierunkowy; nadal trwają prace związane z budową chodników i drogi dla rowerów na tym odcinku ulicy Klimczaka. Prosimy o ostrożną jazdę.

Bezpłatny listopad w rezydencji Króla Jana III

Czytaj więcej: Bezpłatny listopad w rezydencji Króla Jana IIICztery rezydencje królewskie: Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, Muzeum Łazienki Królewskie, Zamek Królewski w Warszawie i Zamek Królewski na Wawelu, po raz trzeci biorą udział w programie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Nowoczesny patriotyzm. W listopadzie 2014 r. można je będzie zwiedzać bezpłatnie.

Czytaj więcej: Bezpłatny listopad w rezydencji Króla Jana III

Bezpieczny Przedszkolak

Czytaj więcej: Bezpieczny PrzedszkolakJak bezpiecznie poruszać się po drogach i ulicach?
Specjalne lekcje na ten temat przeprowadzili policjanci z sekcji profilaktyki społecznej Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji, którzy spotkali się z dziećmi z wilanowskich przedszkoli. Funkcjonariusze odwiedzili wszystkie publiczne przedszkola: Przedszkole nr 420, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, Przedszkole nr 56 i Przedszkole nr 416. Maluchy otrzymały także zestawy odblaskowe.

Śniadanie daje moc

Czytaj więcej: Śniadanie daje mocCzy pobili Rekord Guinnessa?

Nauczyciele, rodzice i uczniowie z Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Gubinowskiej wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu. W piątek, 7 listopada, przyłączyli się do ogólnopolskiej próby bicia Rekordu Guinnessa w organizacji największej lekcji przygotowywania zdrowego śniadania.
W tym samym czasie w ponad 7 100 szkołach , 142 000 uczniów zjadło razem śniadanie, które własnoręcznie przygotowali. Bicie Rekordu Guinnessa odbyło się w ramach IV edycji programu edukacyjnego Śniadanie Daje Moc i uczniowie Zespółu Szkół nr 2 jako jedyni z Warszawy wzięli w niej udział.

Czytaj więcej: Śniadanie daje moc

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony