Aktualności

„Ciepło z natury” – szósta edycja

Czytaj więcej: „Ciepło z natury” – szósta edycjaUrząd m.st. Warszawy oraz PGNiG TERMIKA SA od kilku lat wspólnie organizują zbiórkę choinek pod hasłem „Ciepło z natury”. Zebrane podczas akcji drzewka trafią do warszawskich elektrociepłowni jako zielone paliwo i powrócą do nas w postaci ekologicznie czystej energii cieplnej i elektrycznej. W Wilanowie mobilny punkt odbioru pojawi się 14 stycznia (środa) na terenie Ratusza Wilanów ul. F. Klimczaka 2.

Czytaj więcej: „Ciepło z natury” – szósta edycja

"Moc tradycji" koncert kolęd

Czytaj więcej: W dniu 27 grudnia (sobota) o godz. 16.30 w Świątyni Opatrzności Bożej odbędzie się koncert pt. "Moc Tradycji". Będzie można usłyszeć jedenaście najpiękniejszych polskich kolęd opracowanych na głos mezzosopranowy z towarzyszeniem chóru i zespołu muzyków. Zaśpiewa je Izabela Kopeć, najpopularniejsza polska mezzosopranistka liryczna i jedna z pierwszych przedstawicielek classical-crossover.

Czytaj więcej: "Moc tradycji" koncert kolęd

Praca Urzędu w okresie świątecznym

Czytaj więcej: Praca Urzędu w okresie świątecznymUprzejmie informujemy, że przed Bożym Narodzeniem oraz w sylwestra Urząd m.st. Warszawy, dzielnicowe Wydziały Obsługi Mieszkańców oraz Urząd Stanu Cywilnego pracują jak zwykle, od 8.00 do 16.00, a w poniedziałki od 8.00 do 18.00. W Wigilię, dni świąteczne oraz Nowy Rok urzędy będą nieczynne.

Czytaj więcej: Praca Urzędu w okresie świątecznym

Urząd Dzielnicy Wilanów przy ul. F. Klimczaka 2

Czytaj więcej: Urząd Dzielnicy Wilanów przy ul. F. Klimczaka 2Uprzejmie informujemy, że od 24 listopada Urząd Dzielnicy Wilanów NIE FUNKCJONUJE w budynku przy ul. St. Kostki Potockiego 11. Nowy adres Urzędu to: ul. Franciszka Klimczaka 2, 02-797 Warszawa. Wydział Obsługi Mieszkańców oraz inne wydziały: administracyjno-gospodarczy, konserwacji i środowiska, budżetowo - księgowy, prawny, infrastruktury, informatyki, kadr, architektury i budowanictwa, oświaty i wychowania, zamówień publicznych i zezwoleń, zarządzania nieruchomościami, kultury, promocji i sportu oraz delegatury: biura ochrony biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzyzsowego, biura gospodarki nieruchomościami i biura administracji i spraw obywatelskich zlokalizowane są w budynku A. W budynku B funcjonują: wydział spraw społecznych i świadczeń, biuro Rady Dzielnicy, a także punkt informacyjno-konsultacyjny i zespół realizacji programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych. 

Informujemy, że dla interesantów Urzędu udostępniony został parking podziemny (wjazd od ul. F. Klimczaka 2).

Zmianie uległy numery telefonów:

informacja: 22 44 35 069, centrala: 22 44 35 000, fax: 22 44 35 004.

Telefony do wydziałów dostępne są w zakładce: URZĄD - GODZINY OTWARCIA I DANE TELEADRESOWE - ZAŁATW SPRAWĘ W URZĘDZIE.

Zmiany w komunikacji w czasie przerwy świątecznej

Czytaj więcej: Zmiany w komunikacji w czasie przerwy świątecznejInformujemy, że ze względu na zmniejszoną liczbę pasażerów korzystających z komunikacji miejskiej w okresie Świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku oraz Trzech Króli, Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza zmiany jej kursowaniu. Obejmą one zarówno tramwaje, jak i autobusy, a także metro i SKM. Pierwsze zmiany zostaną wprowadzone już w najbliższą sobotę 20 grudnia.

Czytaj więcej: Zmiany w komunikacji w czasie przerwy świątecznej

Program "Zima w mieście 2015"

Czytaj więcej: Program W czasie ferii zimowych w  terminie od 19 do 30 stycznia 2015 r. (od poniedziałku do piątku) zapraszamy uczniów wilanowskich szkół do udziału w warszawskim programie „Zima w Mieście 2015”. Program będzie realizowany w dwóch szkołach podstawowych jako feryjnych placówkach edukacyjnych, a także w: Centrum Sportu Wilanów, Centrum Kultury Wilanów, Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Wilanów i w obiekcie sportowym przy Zespole Szkół Nr 79 im. St. Kostki Potockiego. Dla uczestników akcji placówki przygotowały bogaty program edukacyjno-wychowawczy, w tym zajęcia sportowo-rekreacyjne i kulturalne.

Czytaj więcej: Program "Zima w mieście 2015"

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony