Aktualności

LI Sesja Rady Dzielnicy Wilanów

Czytaj więcej: LI Sesja Rady Dzielnicy WilanówInformujemy, że 3 września (środa) 2014 r. o godz. 17.30 w Urzędzie Dzielnicy Wilanów przy ul. St.Kostki Potockiego 11 odbędzie się LI Sesja Rady Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy

SESJA ON-LINE

Czytaj więcej: LI Sesja Rady Dzielnicy Wilanów

UWAGA! Nowa organizacja ruchu na ul. Vogla!

Czytaj więcej: UWAGA! Nowa organizacja ruchu na ul. Vogla!Informujemy, że z dniem 1 września na przebudowywanej ulicy Vogla będzie obowiązywała nowa organizacja ruchu. Na odcinku ulicy Vogla, od ulicy Sytej do ulicy Europejskiej, zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy. Na odcinku ulicy Vogla, od ulicy Europejskiej do ulicy Przyczółkowej, dopuszczony będzie ruch jednokierunkowy w stronę ul. Przyczółkowej. Kierowcy jadący w stronę Zawad będą musieli skręcić z ul. Przyczółkowej w ulicę Europejską, na której zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Ulicą Europejską kursować będzie autobus, dlatego na całej długości ulicy wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się i postoju.
Na ulicy Vogla będą kontynuowane prace związane z budową ciągu pieszo-rowerowego, dlatego droga będzie zamknięta dla ruchu pieszego.
Prosimy o szczególnie ostrożną jazdę.
Przepraszamy za utrudnienia.

Inauguracja Roku Szkolnego 2014 - 2015

Inauguracja Roku Szkolnego 2014 / 2015 w Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy

Czytaj więcej: Inauguracja Roku Szkolnego 2014 - 2015

1 września 2014 r. w Zespole Szkół nr 123 w Warszawie, przy ul. Uprawnej 9/17 odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2014/2015. Podczas uroczystości Burmistrz Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy - Ludwik Rakowski - wręczył akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczycielom wilanowskich placówek oświatowych, którzy uzyskali stopień nauczyciela mianowanego, podziękował pracownikom pedagogicznym i niepedagogicznym za dotychczasową pracę oraz życzył sukcesów i satysfakcji w pracy zawodowej. Uczniów zachęcał do zdobywania wiedzy i doświadczeń, a także rozwijania swoich pasji.

Czytaj więcej: Inauguracja Roku Szkolnego 2014 - 2015

Informacja dotycząca programu "Sport 50 plus"

Czytaj więcej: Informacja dotycząca programu Informujemy, że we wrześniu będzie kontynuowany remont basenu w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Gubinowskiej. Zapisy na bezpłatne zajęcia rekreacyjne pod nazwą "Sport 50 plus" będą prowadzone po zakończeniu prac remontowych. Zapraszamy do korzystania z pływalni w Obiektach Sportowych przy ul. Wiertniczej 26, która zostanie otwarta 1 września.

 

Komunikacja miejska od 1 września

Czytaj więcej: Komunikacja miejska od 1 wrześniaNieuchronnie zbliża się początek roku szkolnego, co oznacza zmiany w rozkładach linii autobusowych i tramwajowych. 1 września po wakacyjnej przerwie na ulice znów wyjadą linie 304, 319, 320, 460, E-4 i E-8, a tramwaje linii 1, 9, 23, 24, 26 i 33 będą częściej podjeżdżały na przystanki.

Czytaj więcej: Komunikacja miejska od 1 września

Autobus do szkoły na Wiertniczej

Czytaj więcej: Autobus do szkoły na WiertniczejInformujemy, że na wniosek Urzędu Dzielnicy Wilanów, od 01.09.2014 (poniedziałek) ZTM uruchamia kurs linii 379. Linia 379 będzie dowoziła młodzież szkolną z rejonu Miasteczka Wilanów do Zespołu Szkół Nr 79 przy ul. Wiertniczej na trasie: BRANICKIEGO – al. Rzeczypospolitej – al. Wilanowska – Wiertnicza – WILANÓW. Linia ta będzie realizować jeden kurs w szczycie porannym w jednym kierunku.

 

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony