Aktualności

Przebudowa ul. Kieślowskiego - projekt

Prezentujemy koncepcję przebudowy ul. Kieślowskiego na odcinku od ul. Klimczaka do ul. Herbu Szreniawa, która ma na celu uspokojenie ruchu i poprawę bezpieczeństwa użytkowników drogi. Dzięki przebudowie powstaną nowe miejsca postojowe, wyniesione przejście dla pieszych, pojawią się także szpalery drzew i nowe trawniki. Prace planowane są na rok 2016.

 

Załączniki:
Pobierz plik (kieslowskiego-page-001.jpg)kieslowskiego-page-001.jpg[ ]810 Kb

Przedszkole przy ul. Zdrowej – później

Czytaj więcej: Przedszkole przy ul. Zdrowej – późniejInformujemy, że Zarząd Dzielnicy Wilanów odstąpił od umowy z wykonawcą przedszkola przy ul. Zdrowej. Powodem tej decyzji jest niedotrzymanie przez wykonawcę warunków podpisanej umowy i poważne opóźnienia w realizacji inwestycji. Wkrótce rozpisany zostanie nowy przetarg na wykonawcę przedszkola, o czym poinformujemy w osobnym komunikacie.

Posiedzenia Komisji - 2,3,10 i 14.12.2015r.

Informujemy o posiedzeniach nastepujących Komisji Rady Dzielnicy Wilanów:

- 2 grudnia (środa) o  godz. 17:30, w sali obrad komisji - Komisja Rewizyjna,

- 3 grudnia (czwartek) o  godz. 16:30, w sali obrad komisji  - Komisja Strategii i Planowania Przestrzennego,

- 10 grudnia (czwartek) o  godz. 16:30, w sali obrad komisji - Komisja Strategii i Planowania Przestrzennego,

- 14 grudnia b.r. (poniedziałek) o godz. 17.00 w Centrum Kultury Wilanów, przy ul. Kolegiackiej 3 - Komisja Kultury, Promocji i Dziedzictwa Historycznego.

Porządki obrad w załącznikach.

Dodatkowe terminy odbioru odpadów zielonych

Czytaj więcej: Dodatkowe terminy odbioru odpadów zielonychUprzejmie informujemy, że 5 i 12 grudnia br. firma Sita Polska przeprowadzi dodatkową zbiórkę odpadów zielonych. Mieszkańcy, od których listopadowe odbiory odpadów zielonych zostały już zrealizowane, ale na ich posesjach wciąż gromadzą się takie odpady, mogą zgłosić dodatkowe zapotrzebowanie na odbiór. Odpady zostaną odebrane dodatkowo poza wyznaczonym harmonogramem wyłącznie od mieszkańców, którzy wcześniej zgłoszą takie zapotrzebowanie poprzez infolinię SITA (+48) 22 55 80 697 lub za pomocą formularza kontaktowego, dostępnego na stronie: www.sitapolska.pl do dnia 30.11.2015. Zgłoszenia otrzymane przez SITA Polska po tym dniu nie będą realizowane. Dodatkowe odbiory wszystkich zgłoszonych punktów odbędą się w soboty 5 i 12 grudnia 2015 r. Pozostałe zasady odbioru nie ulegają zmianie. Odpady powinny być wystawione w workach przed posesję, do godz. 6.00 rano w dniu odbioru.

"Luneta Czasu i zwyczaje świąteczne" - gra terenowa

Czytaj więcej: Święta Bożego Narodzenia - co o nich wiemy? Skąd wzięły się kolędy? Gdzie po raz pierwszy pojawiła się choinka? Dlaczego dzielimy się opłatkiem? Po co wkładamy siano pod obrus? I czy istnieje Święty Mikołaj? Na te i wiele innych pytań dzieci znajdą odpowiedzi podczas gry terenowej: "Luneta Czasu i zwyczaje świąteczne w różnych krajach i kulturach". Zapraszamy 6 grudnia o godz. 12.00 przed Urząd Dzielnicy Wilanów. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytaj więcej: "Luneta Czasu i zwyczaje świąteczne" - gra terenowa

Zapraszamy na lodowisko - sezon 2015/2016

Czytaj więcej: Zapraszamy na lodowisko - sezon 2015/20161 grudnia rusza lodowisko przy ul. Gubinowskiej 28/30. Zapraszamy do korzystania! Na miejscu jest możliwość wypożyczenia łyżew. Regulamin i cennik dostępne są stronie Centrum Sportu Wilanów: www.centrumsportuwilanow.pl. 

5 grudnia wystartuje także lodowisko na Rynku Starego Miasta.

 

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony