Aktualności

Wilanowska Noc Bibliotek

Czytaj więcej: Wilanowska Noc Bibliotek4 czerwca Wilanów włączył się w ogólnopolską akcję Nocy Bibliotek. Wśród atrakcji m.in.: pogawędki o literaturze, zabawy czytelnicze i bicie rekordu Polski w nieprzerwanym czytaniu na głos „Trylogii” Henryka Sienkiewicza. Zapraszamy w dn. 4 czerwca, start o godz. 15.00, Zespół Szkół nr 79, ul. Wiertnicza 26 i Biblioteka Publiczna, ul. Kolegiacka 3. Na Noc Biblioteka zapraszają: dyrektor Biblioteki Publicznej Halina Myszkowska i Dzielnicowy Koordynator Edukacji Kulturalnej Dorota Wierzchowska. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem burmistrza Dzielnicy Wilanów Ludwika Rakowskiego.

Czytaj więcej: Wilanowska Noc Bibliotek

Rozwijamy system odbioru odpadów komunalnych - z myślą o mieszkańcach i środowisku naturalnym

Czytaj więcej: Rozwijamy system odbioru odpadów komunalnych - z myślą o mieszkańcach i środowisku naturalnym3 czerwca (piątek) w godz. 18.00-20.00 zapraszamy mieszkańców do Urzędu Dzielnicy Wilanów na spotkanie z ekspertami projektującymi nowy regulamin utrzymania czystości i porządku w Warszawie. Będziemy rozmawiać m.in. o proponowanej zmianie sposobu zbiórki papieru w Warszawie, o możliwości wprowadzenia dodatkowych usług dla mieszkańców, w tym usługi transportu odpadów zielonych w okresie od grudnia do marca oraz usługi odbioru odpadów wielkogabarytowych bezpośrednio z nieruchomości.
Zachęcamy do udziału i wyrażenia opinii w tej sprawie. Szczegóły na stronie: www.czysta.um.warszawa.pl

 

Finał I edycji Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

Czytaj więcej: Finał I edycji Wojewódzkiego Konkursu PrzyrodniczegoZespół Szkół nr 79 był gospodarzem finału I edycji Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego „Różne środowiska życia – powietrze”. Do konkursu przystąpiło aż 600 uczniów szkół podstawowych z klas IV-VI z całego Mazowsza Spośród nich wyłoniono najlepszą dwudziestkę, która wzięła udział w finale w Wilanowie. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe: nowoczesny tablet, mikroskop i aparat fotograficzny. Pozostali uczestnicy nagrodzeni zostali dyplomami i drobnymi upominkami. Gratulujemy!

Czytaj więcej: Finał I edycji Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

Zmarł Radny Kazimierz Witkowski

Czytaj więcej: Zmarł Radny Kazimierz Witkowski

Szukamy dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 24 w Wilanowie

Informujemy o konkursie na kandydata na stanowisko dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 24 w Wilanowie. Szczegóły w załączniku.

Bajkowy Dzień Dziecka

Czytaj więcej: Bajkowy Dzień DzieckaZapraszamy na bajkowy i barwny Dzień Dziecka! Zapewniamy moc atrakcji, a wśród nich m.in.: występy artystyczne, pokazy magii i puszczania baniek, przedstawienia teatralne, pokaz mody dziecięcej, warsztaty plastyczne, konkursy z nagrodami, dmuchany basen z piłkami, szczudlarze, słodkie poczęstunki z lokalnych restauracji. Zapraszamy 4 czerwca start o godz. 11.00 teren Royal Wilanów.

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony