Aktualności

Przebudowy dróg

Czytaj więcej: Przebudowy drógRozpoczęliśmy prace związane z przebudową ulicy Kieślowskiego. Przebudowa dotyczy odcinka od ul. Klimczaka do ul. Herbu Szreniawa. Wykonana zostanie nowa jezdnia, prostopadłe i równoległe miejsca do parkowania, skrzyżowanie wyniesione i przejście dla pieszych z azylem. Pojawią się drzewa. Prace potrwają do października.

Czytaj więcej: Przebudowy drógW ulicy Hlonda rozpoczęliśmy prace związane z budową chodnika. W ramach inwestycji na tej ulicy zostanie także położona nowa nawierzchnia asfaltowa. 

Spotkania informacyjne dla rodziców dzieci z Przedszkola nr 424

Czytaj więcej: Spotkania informacyjne dla rodziców dzieci z Przedszkola nr 424Dyrektor Przedszkola nr 424 zaprasza rodziców dzieci przyjętych do przedszkola na spotkania dotyczące organizacji roku szkolnego 2017/2018, które odbędą się o godz. 18.00 w hali sportowej, przy ul. Wiertniczej 26:

  • 22 sierpnia 2017 r. z rodzicami dzieci 3-letnich;
  • 23 sierpnia 2017 r. z rodzicami dzieci 4-letnich, 5-letnich i 6-letnich.

Przyczółkowa i Zawodzie już po remoncie

Czytaj więcej: Przyczółkowa i Zawodzie już po remoncie Remont ulic zaplanowano na czas tzw. "długiego weekendu" w dniach 11-16 sierpnia. Dzięki sprawnej pracy ekipy remontowej oraz dobrym warunkom atmosferycznym remont ulicy Przyczółkowej zakończył się szybciej niż pierwotnie zakładano. Odcinek w kierunku centrum (od skrzyżowania z ul. Korbońskiego do ul. Marcepanowej) był przejezdny już w nocy z 14 na 15 sierpnia. Na remontowanym odcinku ZDM ułożył nową nawierzchnię, tzw. „cichy” asfalt z domieszką granulatu gumowego. Remont ulicy Przyczółkowej/Drewny to największe tegoroczne frezowanie. Nowa nawierzchnia jest na ul. Drewny (obie jezdnie), na ul. Przyczółkowej (w stronę Konstancina-Jeziorny), a teraz również w kierunku centrum od skrzyżowania z ul. Korbońskiego do ul. Marcepanowej. Łącznie wyremontowano nawierzchnię o długości prawie 7 km.

Równolegle prace remontowe były prowadzone na ul. Zawodzie. Powierzchnia asfaltowa zastąpiła tam płyty betonowe, dzięki czemu ucichnie odgłos przeskakujących po łączeniach płyt samochodów. Poprawi się również przyczepność, a co za tym idzie bezpieczeństwo poruszających się po ul. Zawodzie uczestników ruchu. 

Women's Run Wilanów

Czytaj więcej: Women's Run Wilanów

Zapraszamy Panie, mieszkanki Wilanowa na bezpłatne zajęcia z instruktorem w ramach programu Women's Run & More. Chcesz zadbać o swoją kondycję fizyczną, sylwetkę i dobre samopoczucie? Chciałabyś biegać, ale brakuje Ci motywacji, towarzystwa albo profesjonalnych porad? Dołącz do nas! W każdą środę od sierpnia do końca października o godz. 18.30 spotykamy się na terenie przed Urzędem Dzielnicy Wilanów, ul. Klimczaka 2. Udział w programie jest bezpłatny pod warunkiem rejestracji i akceptacji regulaminu. ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej: Women's Run Wilanów

Rodzinne treningi sztuki walki

Czytaj więcej: Rodzinne treningi sztuki walkiMAMA, TATA I JA - BEZPŁATNE, RODZINNE TRENINGI SZTUK WALKI 

Zapraszamy dorosłych, dzieci i młodzież na plenerowe, familijne treningi z zakresu samoobrony i sztuk walki. Liczymy, że w programie każdy znajdzie coś dla siebie:

DLA KOGO?
- dla młodzieży i dorosłych - praktyczna samoobrona, oparta na Kempo Tai Jutsu i ćwiczenia relaksacyjne Tai Chi
- dla dzieci - ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami sztuk walki (Viet Vo Dao i Ju Jitsu)
Zajęcia dla dzieci i dorosłych odbywają się jednocześnie w jednym miejscu ale pod okiem 2 instruktorów.

TERMINY: sierpień w poniedziałki i środy o godz. 18:00
MIEJSCE: ul. Gubinowska 28/30, boisko Z.S. nr 2 im. Wandy Rutkiewicz
W przypadku opadów deszczu zastrzegamy możliwość przesunięcia zajęć na inna godzinę lub dzień.

ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
INFO: 601 171 266
DOŁĄCZ DO NAS! - ZAJĘCIA BEZPŁATNE!

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy - Dzielnicy Wilanów

Trwa termomodernizacja szkoły w Powsinie

Czytaj więcej: Trwa termomodernizacja szkoły w PowsinieTermomodernizacja i remont budynku to ważna inwestycja dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 przy ul. Przyczółkowej 27 w Powsinie. Dzięki niej zmniejszą się rachunki za ogrzewanie budynku i poprawi się jego wygląd.
Zrealizowano już ponad 90% prac związanych z ocieplaniem fundamentów i większość prac polegających na wymianie stolarki okiennej. Trwa przebudowywanie głównych wejść do budynku w tym instalacja zadaszeń. Rozpoczęto także ocieplanie elewacji zewnętrznej ścian.
Podczas kolejnego etapu zakończone zostanie ocieplanie ścian zewnętrznych, nastąpi także remont dachu i modernizacja monitoringu.

Czytaj więcej: Trwa termomodernizacja szkoły w Powsinie

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony