Aktualności WSŚ

Konkurs S3KTOR 2016 - siódma edycja

Każdego roku organizacje pozarządowe podejmują liczne inicjatywy na rzecz mieszkańców naszego miasta. Organizowane przez nie akcje i wydarzenia promują między innymi kulturę, aktywny i zdrowy styl życia a także wspieranie osób potrzebujących. Miasto współpracuje z organizacjami pozarządowymi – wspiera ich działania, konsultuje dokumenty w komisjach dialogu społecznego, a także powierza im realizację zadań publicznych. W roku 2016 na rzecz organizacji pozarządowych m. st. Warszawa przeznaczyło blisko 140 mln złotych.

Czytaj więcej: Konkurs S3KTOR 2016 - siódma edycja

WAŻNE oświadczenie Zespołu Stowarzyszenia "Niebieska Linia"

Szanowni Państwo,

W związku z powtarzającymi się od kilkunastu tygodni nieprawdziwymi informacjami o zamknięciu Niebieskiej Linii zdecydowaliśmy się napisać do Państwa, by sprostować te nieprawdziwe informacje. Pełną treść wyjaśnienia oraz ofertę pomocy Pogotowia Niebieska Linia znajdziecie Państwo w załączeniu.


Z wyrazami szacunku
Zespół Stowarzyszenia "Niebieska Linia"

Uchwała nr 431/IV/2017

Informujemy o podjęciu Uchwały nr 431/IV/2017 Zarządu Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy z dnia 24.03.2017 roku w sprawie zatwierdzenia planu pracy na 2017 rok Środowiskowego Domu Samopomocy typu AB z siedzibą w Warszawie przy ul. Przyczółkowej 27a prowadzonego przez Stowarzyszenie Otwarte Drzwi.

Załączniki:
Pobierz plik (uchwala plany pracy 2017 SDS.doc)uchwala plany pracy 2017 SDS.doc[ ]41 Kb
Pobierz plik (plan pracy SDS A.pdf)plan pracy SDS A.pdf[ ]8019 Kb

Odbyło się spotkanie dotyczące zmian w obszarze usług opiekuńczych

13 grudnia w sali widowiskowej Urzędu Dzielnicy Wilanów odbyło się spotkanie poświęcone tematyce planowanych zmian w obszarze usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych, kierowanych do osób wymagających wsparcia w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych oraz rozwojem e – opieki. Podczas spotkania wicedyrektor Biura Pomocy i Projektów Społecznych Joanna Dolińska-Dobek przedstawiła koncepcję planowanych zmian. Odbiorcami informacji byli przedstawiciele Ośrodka Pomocy Społecznej, Wydziału Spraw Społecznych i Świadczeń dla Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy, środowisko seniorów oraz mieszkańcy, którzy uczestniczyli w spotkaniu.

 

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie ochrony i promocji zdrowia - wybór oferty

Uchwała nr 358/IV/2016 Zarządu Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy z dnia 7.11.2016 r. w sprawie wyboru oferty do finansowania oraz ustalenia wysokości dotacji w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego w zakresie ochrony  i promocji zdrowia dotyczącego przeciwdziałania alkoholizmowi i przemocy w rodzinie w Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy w latach 2016 – 2018.

Podkategorie

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony