Aktualności

E-deklaracje dla płatników

Czytaj więcej: E-deklaracje dla płatnikówIzba Skarbowa w Warszawie informuje, że 1 stycznia 2015 r. weszły w życie nowe obowiązki wynikające ze zmian do ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych mające zastosowanie do dochodów uzyskanych od 1 stycznia 2014r. Wprowadzone zmiany nakładają na płatników i inne podmioty niepełniące funkcji płatnika, obowiązane do sporządzania i przekazywania informacji o dochodach osób fizycznych nowy - wyłącznie elektroniczny sposób przesyłania do urzędów skarbowych deklaracji, informacji i rocznych obliczeń podatku za osoby fizyczne np. za pracowników.

Czytaj więcej: E-deklaracje dla płatników

Zgłoś projekt

Czytaj więcej: Zgłoś projektOd 17 stycznia do 17 lutego można zgłaszać projekty do Budżetu partycypacyjnego w Warszawie. W Wilanowie kwota budżetu partycypacyjnego na 2016 rok to 800 tys. zł. Ułatwieniem dla mieszkańców w drugiej edycji budżetu partycypacyjnego jest możliwość zgłaszania projektów poprzez formularz internetowy. To rozwiązanie pozwoli na szybki i pełny dostęp  do opisów projektów, a także na łatwiejszy kontakt pomiędzy autorami projektów i mieszkańcami. Formularz dostępny jest TUTAJ.

Czytaj więcej: Zgłoś projekt

Kryteria rekrutacji do przedszkoli

15 stycznia br. Rada m.st. Warszawy podjęła uchwałę w sprawie określenia kryteriów rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę, które będą brane pod uwagę na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego, określenia liczby punktów za każde z tych kryteriów i dokumentów niezbędnych do ich potwierdzania. Informacja o kryteriach dostępna jest ba stronie Biura Edukacji: www.edukacja.warszawa.pl.
Informacja o terminach, zasadach i kryteriach rekrutacji do przedszkoli i szkół podstawowych zostanie opublikowana  na stronie internetowej Biura Edukacji w lutym 2015 r. 

Ferie zimowe 2015 - zmiany w komunikacji

Czytaj więcej: Ferie zimowe 2015 - zmiany w komunikacjiZarząd Transportu Miejskiego informuje o zmianach w organizacji komunikacji miejskiej w okresie zimowych ferii szkolnych od 19.01.2015 (poniedziałek) do 27.02.2015 (piątek).

Czytaj więcej: Ferie zimowe 2015 - zmiany w komunikacji

Budżet partycypacyjny - dyżury konsultacyjne

Czytaj więcej: Budżet partycypacyjny - dyżury konsultacyjneInformujemy, że w ramach procesu Budżetu partycypacyjnego 2016 w Wilanowie, pracownicy wydziałów Urzędu Dzielnicy Wilanów, będą pełnić dyżury konsultacyjne podczas etapu zgłaszania projektów do budżetu partycypacyjnego w dniach: 2, 9 i 16 lutego 2015 r. w godzinach pracy Urzędu.

 

Budżet partycypacyjny - po spotkaniu

Czytaj więcej: Budżet partycypacyjny - po spotkaniuO budżecie partycypacyjnym i o priorytetach dla Wilanowa rozmawiali uczestnicy spotkania, które odbyło się 14 stycznia w Ratuszu Wilanów. Wzięli w nim udział: Zarząd Dzielnicy Wilanów, przedstawiciele Zespołu ds. budżetu partycypacyjnego w Dzielnicy Wilanów, radni i mieszkańcy. Wszystkim bardzo dziękujemy za obecność i za merytoryczną dyskusję. Przypominamy, że 17 stycznia rozpoczyna się etap zgłaszania projektów  do budżetu partycypacyjnego na 2016 rok.

Czytaj więcej: Budżet partycypacyjny - po spotkaniu

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony