Aktualności

Nocna Parada Balonów w Wilanowie

Czytaj więcej: Nocna Parada Balonów w Wilanowie25 załóg potwierdziło start w IV Fieście Balonowej o Puchar Burmistrza Wilanowa, która odbędzie się w dn. 18-21 września br. w Wilanowie. Mieszkańców naszej Dzielnicy zapraszamy do uczestniczenia w finale tego wydarzenia, czyli w Nocnej Paradzie Balonów, której towarzyszyć będzie ogłoszenie wyników zawodów. Zapraszamy 20 września (sobota) o godz. 19.30 na Plażę Wilanów.

Czytaj więcej: Nocna Parada Balonów w Wilanowie

Debata o bezpieczeństwie

Czytaj więcej: Debata o bezpieczeństwieZapraszamy Mieszkańców Wilanowa na debatę o bezpieczeństwie, która odbędzie się 22 września (poniedziałek) w godz. 18.00-22.00 w Służewskim Domu Kultury, ul. Bacha 15. Na spotkaniu obecni będą przedstawiciele Urzędu Miasta, Wojewody Mazowieckiego, przedstawiciele Komendy Stołecznej Policji oraz straży miejskiej.

Zapraszamy!

Czytaj więcej: Debata o bezpieczeństwie

II Warszawski Tydzień Seniora

Czytaj więcej: II Warszawski Tydzień SenioraW dn. 29 września rozpoczyna się II Warszawski Tydzień Seniora. W ramach wydarzenia zaplanowano różnorodne atrakcje dla seniorów (m.in. wycieczki i wykłady). W imieniu całego Zespołu ds. Realizacji Polityki Senioralnej oraz Fundacji Amicus zapraszamy do czynnego udziału w wydarzeniu. Uczestnictwo jest bezpłatne. Ze względów organizacyjnych na niektóre wydarzenia obowiązują wcześniejsze zapisy.

Czytaj więcej: II Warszawski Tydzień Seniora

Rekrutacja do Żłobka nr 52 w Wilanowie

Czytaj więcej: Rekrutacja do Żłobka nr 52 w WilanowieUprzejmie informujemy, że na stronie internetowej Zespołu Żłobków m.st. Warszawy zamieszczone zostało ogłoszenie o harmonogramie rekrutacji do Żłobka nr 52 w Wilanowie.
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem. W razie pytań prosimy o kontakt z Zespołem Żłobków, który prowadzi nabór.

www.zlobki.waw.pl

 

Załączniki:
Pobierz plik (Harmonogram_zlobek52.pdf)HARMONOGRAM REKRUTACJI[ ]54 Kb

Oś Królewska będzie dłuższa

Czytaj więcej: Oś Królewska będzie dłuższa Zarząd Dzielnicy podpisał umowę ze spółką ROBYG – Osiedle Królewskie, w której spółka zobowiązała się do wybudowania odcinka ulicy Oś Królewska (po zachodniej stronie al. Rzeczypospolitej) o długości 140 metrów, a następnie jej nieodpłatnego przekazania jej Miastu wraz z gruntem (7 835 m2) i urządzonym otoczeniem drogi. W ramach budowy zostanie wykonana jezdnia, chodniki, ścieżka rowerowa, ogólnodostępne miejsca postojowe, oświetlenie, odwodnienie drogi i zagospodarowanie terenu.

Dni Wilanowa 2014 przeszły do historii

Czytaj więcej: Dni Wilanowa 2014 przeszły do historiiPlenerowy spektakl "Zemsta" Teatru Polskiego w Warszawie w doborowej obsadzie aktorskiej, pokaz mody duetu Paprocki&Brzozowski, koncert Lory Szafran & Włodzimierza Nahornego, mapping na fasadzie Pałacu w Wilanowie, pokaz laserowy oraz festiwal sztucznych ogni – były to główne, choć nie jedyne atrakcje zakończonego w ten weekend Święta Wilanowa. Tegoroczne Święto Wilanowa  - Biennale Sztuki 2014 odbywało się w dn. 6-14 września. Tak jak w poprzednich latach o jego wyjątkowej atrakcyjności zadecydował bogaty program kulturalny.

Czytaj więcej: Dni Wilanowa 2014 przeszły do historii

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony