Aktualności

Odbiór odpadów zielonych w 2015 r.

Czytaj więcej: Odbiór odpadów zielonych w 2015 r.Informujemy, że od maja do listopada potrwa akcyjna zbiórka odpadów zielonych. Dla zabudowy jednorodzinnej wprowadzono nowe zasady odbioru odpadów. Zgodnie z ustaleniami pomiędzy m.st Warszawa a firmą Sita Polska Sp. z o.o., zbiórka odpadów zielonych z zabudowy jednorodzinnej będzie realizowana 1 raz w miesiącu w systemie „sprzed posesji" według określonych zasad i harmonogramu. Sposób odbioru odpadów z zabudowy wielorodzinnej nie ulega zmianie. Harmonogram zbiórki odpadów zielonych będzie ogłoszony na stronie Sita Polska:

http://www.sitapolska.pl/informacje-dla-mieszkancow.html?id=72

 

 

Czytaj więcej: Odbiór odpadów zielonych w 2015 r.

Przetarg na ul. Branickiego ogłoszony

Informujemy, że został ogłoszony przetarg na budowę ulicy Branickiego na terenie Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy na odcinku od ulicy Sarmackiej do al. Rzeczypospolitej. Wybór wykonawcy nastąpi w maju, a zakończenie inwestycji planowane jest na wrzesień br. Szczegółowe informacje dostępne są na tej stronie w zakładce zamówienia publiczne.

Czytaj więcej: Przetarg na ul. Branickiego ogłoszony

Czytaj więcej: Przetarg na ul. Branickiego ogłoszony

Konkurs na kandydata na dyrektora przedszkola

Prezydent m.st. Warszawy dnia 4 maja 2015 r. ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Przedszkola nr 416 w Warszawie, ul. Syta 123. Pełny tekst ogłoszenia znajduje się w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (ogloszenie o konkursie.pdf)ogloszenie o konkursie.pdf[ ]877 Kb

Rada Seniorów

Czytaj więcej: Rada SeniorówW dniu 22 kwietnia w Urzędzie Dzielnicy odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Seniorów Dzielnicy Wilanów. Rada ma charakter konsultacyjny, doradczy i inicjatywny dla Zarządu Dzielnicy w sprawach dotyczących seniorów zamieszkałych na terenie dzielnicy. Na pierwszym posiedzeniu wybrano Prezydium Rady oraz przedstawiciela do Warszawskiej Rady Seniorów.
Skład Rady Seniorów Dzielnicy Wilanów:

Elżbieta Wiśniewska – Przewodnicząca Rady
Bożena Laskowska – Wiceprzewodnicząca Rady
Józef Roszczyk – Wiceprzewodniczący Rady
Małgorzata Dreger – Sekretarz Rady
Jan Lewandowski
Maria Podniesińska
Małgorzata Wilk
Danuta Zygańska
Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

Szczepienie lisów przeciw wściekliźnie

UWAGA!

Czytaj więcej: Szczepienie lisów przeciw wściekliźnieMazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii ogłasza, że na terenie województwa mazowieckiego w dniach od 28 kwietnia do 11 maja 2015 r. zostanie przeprowadzona akcja szczepienia doustnego lisów wolnożyjących przeciwko wściekliźnie.

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (szczepienie_kwiecienmaj_2015.pdf)szczepienie_kwiecienmaj_2015.pdf[ ]1971 Kb

Tramwaj do Wilanowa - przygotowania do inwestycji

Czytaj więcej: Tramwaj do Wilanowa - przygotowania do inwestycjiW dniu 8 kwietnia przedstawiciele spółki Tramwaje Warszawskie, obecni na posiedzeniu Komisji Inwestycji i Infrastruktury Rady Dzielnicy Wilanów, przekazali informację na temat przygotowań do budowy linii tramwajowej, łączącej Wilanów z centrum Warszawy. Trasa szybkiego tramwaju połączy docelowo Dworzec Zachodni z Wilanowem. Tramwaj dojedzie do ul. Branickiego w Miasteczku Wilanów ulicami: Rakowiecka - Puławska - Goworka - Spacerowa - Belwederska - Sobieskiego - al. Rzeczypospolitej. Dla realizacji inwestycji kluczowe jest uzyskanie decyzji środowiskowych. Kolejnym etapem będzie przetarg na dokumentację projektową. Przedstawiciele spółki szacują, że inwestycja zostanie zakończona do roku 2020.

Załączniki:
Pobierz plik (Wilanow_prezentacja_v407.pptx)Wilanow_prezentacja_v407.pptx[ ]480 Kb

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony