Aktualności

Wilanowska Sportowa Sobota

Czytaj więcej: Wilanowska Sportowa SobotaBurmistrz Dzielnicy Wilanów Ludwik Rakowski zaprasza na Wilanowską Sportową Sobotę.

Kiedy? 20 grudnia w godz. 11.00 - 16.00.

Gdzie? W Zespole Szkół nr 79 przy ul. Wiertniczej 26.

W programie: zajęcia sportowe, niezwykłe lekcje rytmiki, kurs pomocy przedmedycznej i wiele innych atrakcji.

ZAPRASZAMY!

Urząd Dzielnicy Wilanów przy ul. F. Klimczaka 2

Czytaj więcej: Urząd Dzielnicy Wilanów przy ul. F. Klimczaka 2Uprzejmie informujemy, że od 24 listopada Urząd Dzielnicy Wilanów NIE FUNKCJONUJE w budynku przy ul. St. Kostki Potockiego 11. Nowy adres Urzędu to: ul. Franiszka Klimczaka 2, 02-797 Warszawa. Wydział Obsługi Mieszkańców oraz inne wydziały: administracyjno-gospodarczy, konserwacji i środowiska, budżetowo - księgowy, prawny, infrastruktury, informatyki, kadr, architektury i budowanictwa, oświaty i wychowania, zamówień publicznych i zezwoleń, zarządzania nieruchomościami, kultury, promocji i sportu oraz delegatury: biura ochrony biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzyzsowego, biura gospodarki nieruchomościami i biura administracji i spraw obywatelskich zlokalizowane są w budynku A. W budynku B funcjonują: wydział spraw społecznych i świadczeń, biuro Rady Dzielnicy, a także punkt informacyjno-konsultacyjny i zespół realizacji programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych. 

Informujemy, że dla interesantów Urzędu udostępniony został parking podziemny (wjazd od ul. F. Klimczaka 2).

Zmianie uległy numery telefonów:

informacja: 22 44 35 069, centrala: 22 44 35 000, fax: 22 44 35 004.

Telefony do wydziałów dostępne są w zakładce: URZĄD - GODZINY OTWARCIA I DANE TELEADRESOWE - ZAŁATW SPRAWĘ W URZĘDZIE.

Program "Zima w mieście 2015"

Czytaj więcej: Program W czasie ferii zimowych w  terminie od 19 do 30 stycznia 2015 r. (od poniedziałku do piątku) zapraszamy uczniów wilanowskich szkół do udziału w warszawskim programie „Zima w Mieście 2015”. Program będzie realizowany w dwóch szkołach podstawowych jako feryjnych placówkach edukacyjnych, a także w: Centrum Sportu Wilanów, Centrum Kultury Wilanów, Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Wilanów i w obiekcie sportowym przy Zespole Szkół Nr 79 im. St. Kostki Potockiego. Dla uczestników akcji placówki przygotowały bogaty program edukacyjno-wychowawczy, w tym zajęcia sportowo-rekreacyjne i kulturalne.

Czytaj więcej: Program "Zima w mieście 2015"

Świąteczna iluminacja w Wilanowie

Czytaj więcej: Świąteczna iluminacja w Wilanowie6 grudnia włączona została iluminacja stolicy. Od kilku lat kolorowe światełka rozświetlają grudniowy mrok także w Wilanowie na ulicach: Kostki Potockiego, Wiertniczej, Przyczółkowej, wzdłuż ulicy Sobieskiego i Al. Wilanowskiej. W ogrodzie i na dziedzińcu Muzeum Pałacu w Wilanowie można podziwiać świetlne instalacje: Labirynt Światła i Ogród Wyobraźni.

Czytaj więcej: Świąteczna iluminacja w Wilanowie

"Moc tradycji" koncert kolęd

Czytaj więcej: W dniu 27 grudnia (sobota) o godz. 16.30 w Świątyni Opatrzności Bożej odbędzie się koncert pt. "Moc Tradycji". Będzie można usłyszeć jedenaście najpiękniejszych polskich kolęd opracowanych na głos mezzosopranowy z towarzyszeniem chóru i zespołu muzyków. Zaśpiewa je Izabela Kopeć, najpopularniejsza polska mezzosopranistka liryczna i jedna z pierwszych przedstawicielek classical-crossover.

Czytaj więcej: "Moc tradycji" koncert kolęd

Ostatnia faza zabezpieczeń Warszawskiej Karty Miejskiej

Czytaj więcej: Ostatnia faza zabezpieczeń Warszawskiej Karty MiejskiejZarząd Transportu Miejskiego wprowadzi w styczniu trzecią i ostatnią fazę zabezpieczeń systemu biletowego. Uniemożliwi to nielegalne kodowanie biletów na Warszawskiej Karcie Miejskiej. Prosimy o zapoznanie się z ważną informacją.

Czytaj więcej: Ostatnia faza zabezpieczeń Warszawskiej Karty Miejskiej

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony