Aktualności

Zapraszamy na lodowisko - sezon 2015/2016

Czytaj więcej: Zapraszamy na lodowisko - sezon 2015/20161 grudnia ruszyło lodowisko przy ul. Gubinowskiej 28/30. Zapraszamy do korzystania! Na miejscu jest możliwość wypożyczenia łyżew. Regulamin i cennik dostępne są stronie Centrum Sportu Wilanów: www.centrumsportuwilanow.pl. 

5 grudnia wystartuje także lodowisko na Rynku Starego Miasta.

 

"Luneta Czasu i zwyczaje świąteczne" - gra terenowa

Czytaj więcej: Święta Bożego Narodzenia - co o nich wiemy? Skąd wzięły się kolędy? Gdzie po raz pierwszy pojawiła się choinka? Dlaczego dzielimy się opłatkiem? Po co wkładamy siano pod obrus? I czy istnieje Święty Mikołaj? Na te i wiele innych pytań dzieci znajdą odpowiedzi podczas gry terenowej: "Luneta Czasu i zwyczaje świąteczne w różnych krajach i kulturach". Zapraszamy 6 grudnia o godz. 12.00 przed Urząd Dzielnicy Wilanów. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytaj więcej: "Luneta Czasu i zwyczaje świąteczne" - gra terenowa

Dołącz online do Karty Dużej Rodziny

Czytaj więcej: Dołącz online do Karty Dużej RodzinyFirmy i instytucje, które chcą dołączyć do programu Karta Dużej Rodziny mogą zrobić to szybciej. Wystarczy, że wypełnią i wyślą deklarację online. Nowy Moduł Obsługi Partnera w ramach programu Karta Dużej Rodziny dostępny na stronach rodzina.gov.pl oraz empatia.mpips.gov.pl ułatwia przystąpienie do programu. Jak się zgłosić? To proste: wystarczy wypełnić e-deklarację, poprzez wskazanie m.in. jakie zniżki chce się zaoferować. Po uzgodnieniu warunków współpracy Minister Pracy i Polityki Społecznej lub Wojewoda (w przypadku podmiotów działających lokalnie) podpisze z firmą lub instytucją umowę. Nowy moduł ułatwi potencjalnym partnerom dołączenie do programu, przyspieszy cały proces, a także usprawni pracę jednostek odpowiedzialnych za zawieranie umów z nowymi partnerami.

Czytaj więcej: Dołącz online do Karty Dużej Rodziny

Przebudowa ul. Kieślowskiego - projekt

Prezentujemy koncepcję przebudowy ul. Kieślowskiego na odcinku od ul. Klimczaka do ul. Herbu Szreniawa, która ma na celu uspokojenie ruchu i poprawę bezpieczeństwa użytkowników drogi. Dzięki przebudowie powstaną nowe miejsca postojowe, wyniesione przejście dla pieszych, pojawią się także szpalery drzew i nowe trawniki. Prace planowane są na rok 2016.

 

Załączniki:
Pobierz plik (kieslowskiego-page-001.jpg)kieslowskiego-page-001.jpg[ ]810 Kb

Piłkarskie Mikołajki z Gwiazdami

Czytaj więcej: Piłkarskie Mikołajki z GwiazdamiZapraszamy na Piłkarskie Mikołajki z Gwiazdami!
5-6 grudnia 2015 r. w hali sportowej przy ul. Wiertniczej 26 odbędą się Piłkarskie Mikołajki dla dzieci połączone z III edycją Piłkarskich Mistrzostw Instytucji Kultury. Kibice będą mogli obserwować zmagania drużyn m.in.: Muzeum Sportu i Turystyki, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Legii Warszawa, Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, czy też Ministerstw: Kultury oraz Sportu. Prawdziwą gratką będzie mecz pokazowy z udziałem Reprezentacji Artystów Polskich z Reprezentacją Polski w AMP Futbolu.
Mecze eliminacyjne zostaną rozegrane 5 grudnia w godz. 9.00-18.00, runda finałowa: 6 grudnia od godz. 10.00. W tym dniu organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych: układanie giga puzzli, nabór do "drużyny marzeń", spotkania z Jerzym Engelem, Andrzejem Strejlauem, Michałem Żewłakowem, Tomaszem Kiełbowiczem oraz czołowymi polskimi aktorami, trening pod okiem mistrzów filipińskich sztuk walki, konkursy i quizy z atrakcyjnymi nagrodami. ZAPRASZAMY!

Posiedzenia Komisji - 2,3,10 i 14.12.2015r.

Informujemy o posiedzeniach nastepujących Komisji Rady Dzielnicy Wilanów:

- 2 grudnia (środa) o  godz. 17:30, w sali obrad komisji - Komisja Rewizyjna,

- 3 grudnia (czwartek) o  godz. 16:30, w sali obrad komisji  - Komisja Strategii i Planowania Przestrzennego,

- 9 grudnia (środa) o  godz. 17:00, w Środowiskowym Domu Samopomocy przy ul. Przyczółkowej 27A - Komisja Spraw Społecznych, Zdrowia i Bezpieczeństwa Publicznego,

- 10 grudnia (czwartek) o  godz. 16:30, w sali obrad komisji - Komisja Strategii i Planowania Przestrzennego,

- 14 grudnia (poniedziałek) o godz. 17.00 w Centrum Kultury Wilanów, przy ul. Kolegiackiej 3 - Komisja Kultury, Promocji i Dziedzictwa Historycznego.

Porządki obrad w załącznikach.

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony