Aktualności

Ulica Branickiego - rozpoczęcie budowy

Czytaj więcej: Ulica Branickiego - rozpoczęcie budowyInformujemy, że rozpoczęła się budowa ulicy Branickiego na odcinku Sarmacka - al. Rzeczypospolitej. Obecnie wykonawca grodzi północną część ulicy Branickiego. Na tym etapie prac ruch w obie strony odbywać się będzie po istniejącej jezdni z płyt betonowych. Nie będzie możliwości przejazdu ulicą Sarmacką w stronę/od strony ul. Klimczaka, zachowany zostanie dojazd do posesji. W etapie drugim zagrodzona zostanie południowa część ulicy Branickiego – ruch w obie strony odbywać się będzie po warstwie wiążącej nowo wykonanej jezdni północnej. Przepraszamy za utrudnienia.

Czytaj więcej: Ulica Branickiego - rozpoczęcie budowy

10. edycja Filmowej Stolicy Lata

Czytaj więcej: 10. edycja Filmowej Stolicy LataWilanów po raz kolejny włączył się w projekt pod tytułem "Filmowa Stolica Lata". Na Plaży Wilanów, w każdą środę o godz. 21.45, od 24 czerwca do 26 sierpnia, zapraszamy na seanse pod chmurką. W tegorocznej odsłonie projektu w Wilanowie zostaną wyświetlone filmy z kultowym agentem Jamesem Bondem w roli głównej. Na seansach na widzów będą czekać leżaki. ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej: 10. edycja Filmowej Stolicy Lata

Podsumowanie roku szkolnego 2014/2015

Czytaj więcej: Podsumowanie roku szkolnego 2014/2015Wręczenie nagród za wybitne osiągnięcia było głównym punktem uroczystego zakończenia roku szkolnego 2014/2015 w sali widowiskowej Urzędu Dzielnicy Wilanów. Do grona wyróżnionych należą: przedszkolaki - za udział w konkursach, najlepsi uczniowie, laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych, tematycznych i interdyscyplinarnych dla województwa mazowieckiego, laureatka dzielnicowego etapu XXII Stołecznej edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, a także najlepsi sportowcy i drużyny. Szczególne podziękowania otrzymali również nauczyciele, przygotowujący uczniów do startu w konkursach czy olimpiadach i trenerzy sportowi naszych wilanowskich drużyn. Zwieńczeniem uroczystości był krótki koncert duetu akordeonowego wirtuozów: Grzegorza Toporowskiego i Radosława Ruszyło. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Czytaj więcej: Podsumowanie roku szkolnego 2014/2015

Budowa kanalizacji w ul. Rzekotki

Informujemy, że od dnia 29.06.2015 r. prowadzona będzie budowa kanalizacji sanitarnej i przewodu wodociągowego w ciagu pieszo-jezdym ulicy Rzekotki na odcinku od ul. Nowoursynowskiej do ul. Podgrzybków. Ulica będzie wyłączona z ruchu do 2 sierpnia 2015 r. Inwestroem robót jest MPWiK S.A. Warszawa. Przepraszamy za utrudnienia.

Międzypokoleniowe Centrum Edukacji - spotkanie z projektantem i wykonawcą

Czytaj więcej: Międzypokoleniowe Centrum Edukacji - spotkanie z projektantem i wykonawcąZapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące Międzypokoleniowego Centrum Edukacji przy ul. Radosnej 11. Obecni będą projektanci, którzy zaprezentują koncepcję budynku i przedstawiciele wykonawcy - firmy Skanska.
Spotkanie odbędzie się 30 czerwca (wtorek) o godz. 18.00 w sali widowiskowej w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Gubinowskiej 28/30. ZAPRASZAMY!

32. konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni”

Czytaj więcej: 32. konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni”Informujemy, że jeszcze tylko przez tydzień - do 30 czerwca - przyjmowane są zgłoszenia do 32. konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni”. Do udziału w konkursie mogą się zgłosić mieszkańcy Warszawy, firmy oraz instytucje publiczne działające na terenie stolicy. Z nadesłanych zgłoszeń jury wyłoni zwycięskie realizacje dotyczące zieleni w przestrzeni miejskiej. Zwycięzców poznamy podczas gali finałowej 30 sierpnia 2015 r. Organizatorami konkursu są Towarzystwo Przyjaciół Warszawy oraz Miasto Stołeczne Warszawa.

Czytaj więcej: 32. konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni”

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony