Aktualności

Komunikacja miejska od 1 września

Czytaj więcej: Komunikacja miejska od 1 wrześniaNieuchronnie zbliża się początek roku szkolnego, co oznacza zmiany w rozkładach linii autobusowych i tramwajowych. 1 września po wakacyjnej przerwie na ulice znów wyjadą linie 304, 319, 320, 460, E-4 i E-8, a tramwaje linii 1, 9, 23, 24, 26 i 33 będą częściej podjeżdżały na przystanki.

Czytaj więcej: Komunikacja miejska od 1 września

Autobus do szkoły na Wiertniczej

Czytaj więcej: Autobus do szkoły na WiertniczejInformujemy, że na wniosek Urzędu Dzielnicy Wilanów, od 01.09.2014 (poniedziałek) ZTM uruchamia kurs linii 379. Linia 379 będzie dowoziła młodzież szkolną z rejonu Miasteczka Wilanów do Zespołu Szkół Nr 79 przy ul. Wiertniczej na trasie: BRANICKIEGO – al. Rzeczypospolitej – al. Wilanowska – Wiertnicza – WILANÓW. Linia ta będzie realizować jeden kurs w szczycie porannym w jednym kierunku.

 

Spotkanie z psim trenerem

Czytaj więcej: Spotkanie z psim treneremZapraszamy właścicieli czworonogów w najbliższą sobotę  - 30 sierpnia w godz. 17.00 - 19.00 do Wilanów Dog Park - placu zabaw dla psów, na pierwsze z cyklu spotkanie z trenerami ze szkoły Wesoła Łapka.
Planowana zabawa z psami ma charakter otwarty. Ma pokazać jak skupiać uwagę na przewodniku i motywować psa zabawkami.

Czytaj więcej: Spotkanie z psim trenerem

Powsińskie Dożynki 2014

Czytaj więcej: Powsińskie Dożynki 2014 Zapraszamy na "Powsińskie Dożynki 2014", które odbędą się 31 sierpnia (niedziela) 2014 r. w plenerach Domu Pracy Twórczej w Powsinie. Jest to jedyne w Warszawie wydarzenie etnograficzne połączone z piknikiem rodzinnym i występami międzynarodowych oraz lokalnych zespołów folklorystycznych. Dożynki rozpoczną się o godz. 11.30 barwnym korowodem dożynkowym, prowadzonym przez Starościnę i Starostę, a zakończą się po godz. 19.00 potańcówką "na dechach".

W strefie atrakcji dożynkowych znajdą się: stoiska twórców ludowych, stoiska z rękodziełem artystycznym, etnozabawy dla dzieci i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy!

Czytaj więcej: Powsińskie Dożynki 2014

Informacja dotycząca programu "Sport 50 plus"

Czytaj więcej: Informacja dotycząca programu Informujemy, że we wrześniu będzie kontynuowany remont basenu w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Gubinowskiej. Zapisy na bezpłatne zajęcia rekreacyjne pod nazwą "Sport 50 plus" będą prowadzone po zakończeniu prac remontowych. Zapraszamy do korzystania z pływalni w Obiektach Sportowych przy ul. Wiertniczej 26, która zostanie otwarta 1 września.

 

Gra miejska i piknik rodzinny na Plaży Wilanów

Czytaj więcej: Gra miejska i piknik rodzinny na Plaży WilanówZapraszamy do udziału w grze miejskiej, w której zmierzą się: Kapitan Warszawa i dr Bazyli Liszek Wilanów. Gra odbędzie się 31 sierpnia (niedziela) na Plaży Wilanów. Start o godz. 11.00. Po grze zapraszamy na piknik Aktywna Rodzina z wieloma atrakcjami pogrupowanymi tematycznie w strefy:

- Aktywnie – sportowe atrakcje, pokazy, tory przeszkód, zajęcia dla małych i dużych,

- Kreatywnie – plastycznie, artystycznie, z wyobraźnią,

- Ekologicznie i zdrowo – zrób coś z niczego, dowiedz się jak segregować śmieci, żyj zdrowo,

- Kolorowo – malowanie buziek, balony, dmuchańce i inne piknikowe atrakcje,

- Edukacyjnie – warsztaty, pozaszkolne zajęcia dla dzieci, prezentacja placówek edukacyjnych.

Szczegóły i zapisy na stronie: www.aktywnarodzina.com.pl

Czytaj więcej: Gra miejska i piknik rodzinny na Plaży Wilanów

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony