Aktualności

IV sesja Rady Dzielnicy Wilanów

Czytaj więcej: IV sesja Rady Dzielnicy WilanówInformujemy, że w dniu 5 marca (czwartek) 2015 r. o godz. 18.00 w sali obrad Rady Dzielnicy w Urzędzie Dzielnicy Wilanów, ul. F. Klimczaka 4, odbędzie się IV sesja Rady Dzielnicy Wilanów.

SESJA - ON LINE

Czytaj więcej: IV sesja Rady Dzielnicy Wilanów

Dni Otwarte

Czytaj więcej: Dni Otwarte6 i 7 marca odbędą się kolejne Dni Otwarte w wilanowskich szkołach.
- 6 marca (piątek) o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 169 przy ul. Uprawnej 9/17,
- 7 marca (sobota) w godz. 10:00 – 14:00 w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Gubinowskiej 28/30. Zebrania informacyjne dla rodziców kandydatów odbędą się w auli Zespołu Szkół nr 2 w następujących godzinach:
klasy 1-szej SP 300 godz. 10.00
klasy 1-szej Gimnazjum 117 godz. 13.00
ZAPRASZAMY!

Wraca Veturilo!

Czytaj więcej: Wraca Veturilo!Przerwa zimowa za nami. 1 marca na stołeczne ulice wracają rowery Veturilo. Przypominamy, że w Wilanowie działa 6 stacji roweru miejskiego: ul. Jana III Sobieskiego/Al. Wilanowska, ul. Przyczółkowa/Al. Wilanowska, ul. Przyczółkowa/Branickiego, al. Rzeczypospolitej/ul. Branickiego, ul. Ks. Prymasa Augusta Hlonda, rondo Vogla/Syta. Szczegółowe informacje na temat systemu Veturilo w Warszawie dostępne są na stronie Pełnomocnika Prezydenta m. st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej: www.rowery.um.warszawa.pl

Czytaj więcej: Wraca Veturilo!

Budżet partycypacyjny 2016 - propozycje projektów

Czytaj więcej: Budżet partycypacyjny 2016 - propozycje projektówW dn. 17 lutego o północy zakończyło się składanie projektów do Budżetu partycypacyjnego 2016. W całej Warszawie wpłynęło ich ponad 2300, w Wilanowie - 39. Lista projektów dostępna jest pod adresem: www.twojbudzet.warszawa.pl

Czytaj więcej: Budżet partycypacyjny 2016 - propozycje projektów

Komunikat dla kandydatów do gimnazjum

Informujemy, że na stronie Biura Edukacji pojawił się harmonogram rekrutacji do gimnazjów na rok szkolny 2015/2016. Podobnie jak w roku ubiegłym, rekrutacja przeprowadzona będzie za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji. O tym jak z niego korzystać, uczniowie dowiedzą się w szkole lub na stronie elektronicznego systemu rekrutacji, który dostępny będzie od 1 kwietnia pod adresem: www.gimnazja.edukacja.warszawa.pl.

 

 

Harmonogramy rekrutacji do szkół i przedszkoli

Czytaj więcej: Harmonogramy rekrutacji do szkół i przedszkoliInformujemy, że na stronie Biura Edukacji zostały zamieszczone harmonogramy rekrutacji do samorządowych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2015/2016 oraz do klas I w samorządowych szkołach podstawowych w roku szkolnym 2015/2016. prosimy o zapoznanie się z tymi informacjami.

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony