Aktualności

Powstanie Warszawskie - program obchodów

Czytaj więcej: Powstanie Warszawskie - program obchodówPrezydent m.st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz zaprasza mieszkańców stolicy do udziału w wydarzeniach przygotowanych w ramach obchodów 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. W programie są m.in.: koncerty patriotyczne, spektakle historyczne, gry miejskie, rowerowa masa powstańcza, wspólne śpiewanie piosenek powstańczych i wiele innych. Pełny program obchodów dostępny jest na stronach internetowych:
www.powstanie44.um.warszawa.pl
www.1944.pl

Czytaj więcej: Powstanie Warszawskie - program obchodów

Obchody 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w Wilanowie

Czytaj więcej: Obchody 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w Wilanowie1 sierpnia Warszawa odda hołd uczestnikom Powstania Warszawskiego. Punktualnie o godz. 17.00 w całym mieście zawyją syreny alarmowe, które przypomną o bohaterskiej walce Powstańców. Zapraszamy mieszkańców Wilanowa do wzięcia udziału w uroczystych obchodach 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w Wilanowie.

Czytaj więcej: Obchody 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w Wilanowie

Ważny komunikat MPWiK

Czytaj więcej: Ważny komunikat MPWiK W związku z doniesieniami prasowymi, dotyczącymi dostarczania wody dla mieszkańców Wilanowa Zachodniego informujemy, że Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A., począwszy od dnia 1 września 2014 r., zapewni utrzymanie w sprawności technicznej instalacji służących zaopatrzeniu w wodę i odprowadzaniu ścieków sanitarnych przejętych od dewelopera na terenie Wilanowa Zachodniego.

Nowa szkoła podstawowa w Wilanowie – przetarg

Czytaj więcej: Nowa szkoła podstawowa w Wilanowie – przetargUprzejmie informujemy, że na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Wilanów w zakładce Urząd/Zamówienia publiczne ukazało się ogłoszenie o zamiarze udzielenia zamówienie publicznego na budowę szkoły podstawowej z halą sportową, boiskiem sportowym i parkingiem przy ul. św. U. Ledóchowskiej 10. Budynek szkoły zaprojektowano jako dwukondygnacyjny z częściowym podpiwniczeniem. W szkole uczyć się będzie 500 uczniów.

Nowa szkoła podstawowa w Wilanowie – przetarg.

Uprzejmie informujemy, że na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Wilanów w zakładce Urząd/Zamówienia publiczne ukazało się ogłoszenie o zamiarze udzielenia zamówienie publicznego na budowę szkoły podstawowej z halą sportową, boiskiem sportowym i parkingiem przy ul. św. U. Ledóchowskiej 10. Budynek szkoły zaprojektowano jako dwukondygnacyjny z częściowym podpiwniczeniem. W szkole uczyć się będzie 500 uczniów.

Kultura fizyczna - konkurs ofert

Dzielnica Wilanów m.st. Warszawy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy w 2014 roku. Szczegóły ogłoszenia znajdują się w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (Uchwała-ogłoszenie konkursu.doc)Uchwała-ogłoszenie konkursu.doc[ ]145 Kb

Zebrania w Przedszkolu nr 420

ZAPROSZENIE

W dniach 20 – 22 sierpnia 2014 r. odbędą się zebrania z Rodzicami Dzieci przyjętych do Przedszkola nr 420, przy ul. św. Urszuli Ledóchowskiej 8.

Zebrania odbędą się w Przedszkolu nr 420 w Warszawie, przy ul. św. Urszuli Ledóchowskiej 8.


Terminy zebrań:

•    3-latki 20.08.2014 r. ( tj. środa ) o godz. 1730
•    4-latki 21.08.2014 r. ( tj. czwartek ) o godz.1730
•    5-latki 22.08.2014 r. ( tj. piątek ) o godz. 1730

Porządek zebrań:

1 - informacja na temat organizacji pracy Przedszkola nr 420

2 - przedstawienie koncepcji pracy Przedszkola nr 420

3 - sprawy bieżące.

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony