Aktualności

Pociąg "Słoneczny" Kolei Mazowieckich

Czytaj więcej: Pociąg

Czytaj więcej: Pociąg "Słoneczny" Kolei Mazowieckich

Ulica Goplańska - zmiana organizacji ruchu.

Czytaj więcej: Ulica Goplańska - zmiana organizacji ruchu.Szanowni Państwo,
Informujemy, że trwają prace związane z realizacją wyniesionych skrzyżowań na ul. Goplańskiej (z ulicami Królowej Marysieńki i Jabłonowskiego). Do tej pory, w obrębie skrzyżowań, poprawiona została nawierzchnia chodników oraz wymieniono uszkodzone krawężniki. Od dnia 07.07.2014 r. rozpoczęły się prace polegające na budowie wyniesienia nawierzchni jezdni. W związku z ww. pracami występować będą chwilowe utrudnienia ruchu oraz czasowe zakazy przejazdu pojazdów. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Zebrania w Przedszkolu nr 420

ZAPROSZENIE

W dniach 20 – 22 sierpnia 2014 r. odbędą się zebrania z Rodzicami Dzieci przyjętych do Przedszkola nr 420, przy ul. św. Urszuli Ledóchowskiej 8.

Zebrania odbędą się w Przedszkolu nr 420 w Warszawie, przy ul. św. Urszuli Ledóchowskiej 8.


Terminy zebrań:

•    3-latki 20.08.2014 r. ( tj. środa ) o godz. 1730
•    4-latki 21.08.2014 r. ( tj. czwartek ) o godz.1730
•    5-latki 22.08.2014 r. ( tj. piątek ) o godz. 1730

Porządek zebrań:

1 - informacja na temat organizacji pracy Przedszkola nr 420

2 - przedstawienie koncepcji pracy Przedszkola nr 420

3 - sprawy bieżące.

Przetargi na przebudowę ulicy Vogla

Zostały ogłoszone przetargi na przebudowę ulicy Vogla na terenie Dzielnicy Wilanów

Na stronie internetowej Dzielnicy Wilanów w zakładce Urząd / Zamówienia publiczne ukazały się dwa ogłoszenia o zamiarze udzielenia zmówienia publicznego:

Ogłoszenie nr 38/WIR/2014 – na przebudowę ulicy Vogla na odcinku I tj. od ulicy Przyczółkowej do ulicy Europejskiej; data składania ofert do: 24 lipca br.

Ogłoszenie nr 40/WIR/2014 – m.in. na przebudowę ulicy Vogla na odcinku II tj. od ulicy Europejskiej do ulicy Sytej; data składania ofert do: 28 lipca br.

"Lato w mieście" w Wilanowie

Czytaj więcej: Wraz z początkiem wakacji ruszyła akcja „Lato w mieście” organizowana przez Urząd m.st. Warszawy. W tym czasie, jak co roku, dzieci i młodzież mogą wziąć udział w bezpłatnych zajęciach edukacyjno-wychowawczych, rekreacyjnych i kulturalnych, które odbywać się będą w punktach zorganizowanych w szkołach, w obiektach sportowych, domach kultury, klubach i innych placówkach. W Wilanowie, w tegorocznej akcji „Lato w mieście”, uczestniczy Zespół Szkół nr 2 przy ul. Gubinowskiej 28/30. W programie są m.in.: wycieczki do kina i do zoo, warsztaty w Centrum Nauki Kopernik i warszawskich muzeów. Zapraszamy na oficjalną inaugurację akcji „Lato w mieście”, która odbędzie się 4 czerwca w godz. 10.00 – 14.00 w parku Agrykola.

Czytaj więcej: "Lato w mieście" w Wilanowie

Wakacyjny rozkład jazdy

Czytaj więcej: Wakacyjny rozkład jazdyZarząd Transportu Miejskiego informuje, że w związku z wakacjami, w dniach 28.06 - 31.08. 2014 r. wprowadza zmiany w organizacji komunikacji miejskiej.

Prosimy o zapoznanie się z komunikatem.

Czytaj więcej: Wakacyjny rozkład jazdy

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony