Aktualności

„Przedsiębiorczość i Edukacja dla Przyszłości”

Czytaj więcej: „Przedsiębiorczość i Edukacja dla Przyszłości”„Przedsiębiorczość i Edukacja dla Przyszłości” - pod takim hasłem w Muzeum Pałacu w Wilanowie odbywa się prestiżowa konferencja w której uczestniczą przedstawiciele nauki, biznesu, inicjatyw społecznych z Polski i z zagranicy. Wieczorem, 19 września, podczas “Gali Przedsiębiorczości i Innowacji” poznamy laureatów nowego konkursu “Twórcy Innowacji 2014″. Nagrody przyznawane będą w trzech kategoriach: nowe technologie, innowacja społeczna i zrównoważony rozwój. Zapraszamy do śledzenia gali on-line poprzez stronę: www.ee4f.pl

Czytaj więcej: „Przedsiębiorczość i Edukacja dla Przyszłości”

Nocna Parada Balonów w Wilanowie

Czytaj więcej: Nocna Parada Balonów w Wilanowie25 załóg potwierdziło start w IV Fieście Balonowej o Puchar Burmistrza Wilanowa, która odbędzie się w dn. 18-21 września br. w Wilanowie. Mieszkańców naszej Dzielnicy zapraszamy do uczestniczenia w finale tego wydarzenia, czyli w Nocnej Paradzie Balonów, której towarzyszyć będzie ogłoszenie wyników zawodów. Zapraszamy 20 września (sobota) o godz. 19.30 na Plażę Wilanów.

Czytaj więcej: Nocna Parada Balonów w Wilanowie

Joanna Kondrat i Maciej Tubis Trio - koncert

Czytaj więcej: Joanna Kondrat i Maciej Tubis Trio - koncert21 września ponownie zapraszamy na koncert w ramach Festiwalu Wilanów Jazz All Stars 2014.
Wystapią: Joanna Kondrat i Maciej Tubis Trio. Koncert odbędzie się na dziedzińcu Muzeum Plakatu w Wilanowie o godz. 19.00. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Czytaj więcej: Joanna Kondrat i Maciej Tubis Trio - koncert

Debata o bezpieczeństwie

Czytaj więcej: Debata o bezpieczeństwieZapraszamy Mieszkańców Wilanowa na debatę o bezpieczeństwie, która odbędzie się 22 września (poniedziałek) w godz. 18.00-22.00 w Służewskim Domu Kultury, ul. Bacha 15. Na spotkaniu obecni będą przedstawiciele Urzędu Miasta, Wojewody Mazowieckiego, przedstawiciele Komendy Stołecznej Policji oraz straży miejskiej.

Zapraszamy!

Czytaj więcej: Debata o bezpieczeństwie

II Warszawski Tydzień Seniora

Czytaj więcej: II Warszawski Tydzień SenioraW dn. 29 września rozpoczyna się II Warszawski Tydzień Seniora. W ramach wydarzenia zaplanowano różnorodne atrakcje dla seniorów (m.in. wycieczki i wykłady). W imieniu całego Zespołu ds. Realizacji Polityki Senioralnej oraz Fundacji Amicus zapraszamy do czynnego udziału w wydarzeniu. Uczestnictwo jest bezpłatne. Ze względów organizacyjnych na niektóre wydarzenia obowiązują wcześniejsze zapisy.

Czytaj więcej: II Warszawski Tydzień Seniora

Oś Królewska będzie dłuższa

Czytaj więcej: Oś Królewska będzie dłuższa Zarząd Dzielnicy podpisał umowę ze spółką ROBYG – Osiedle Królewskie, w której spółka zobowiązała się do wybudowania odcinka ulicy Oś Królewska (po zachodniej stronie al. Rzeczypospolitej) o długości 140 metrów, a następnie jej nieodpłatnego przekazania jej Miastu wraz z gruntem (7 835 m2) i urządzonym otoczeniem drogi. W ramach budowy zostanie wykonana jezdnia, chodniki, ścieżka rowerowa, ogólnodostępne miejsca postojowe, oświetlenie, odwodnienie drogi i zagospodarowanie terenu.

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony