Aktualności

Wilanów Jazz All Stars 2015

Czytaj więcej: Wilanów Jazz All Stars 2015Recital Włodka Pawlika zainauguruje czwartą edycję WILANOW JAZZ ALL STARS. Na program tegorocznej edycji składa się cykl sześciu koncertów wybitnych artystów, laureatów wielu krajowych i międzynarodowych konkursów, występujących na największych i najbardziej prestiżowych scenach jazzowych. Koncert Włodka Pawlika - jak zawsze wzbudza emocje i zainteresowanie, wszak jest to jedyny polski laureat prestiżowej GRAMMY. Już w niedzielę, 5 lipca o godz. 19.00, będzie można usłyszeć go na dziedzińcu Muzeum Plakatu w Wilanowie. Wstęp na koncerty w ramach wydarzenia jest wolny.

Czytaj więcej: Wilanów Jazz All Stars 2015

Frezowanie w Wilanowie

Czytaj więcej: Frezowanie w Wilanowie Informujemy, że Zarząd Dróg Miejskich wymieni nawierzchnię ul. Tuzinowej i Sytej od ul. Spiralnej do Jarej. Pierwszy etap „frezowania” to odcinek od ul. Spiralnej do Glebowej. Prace rozpoczną się w piątek 3 lipca ok. godz. 22.00 i zakończą w poniedziałek 6 lipca ok godz. 4.00. Proponowany objazd zostanie poprowadzony ulicami: Kobylańska – Zawodzie – Augustówka – Wiertnicza – Przyczółkowa – Z. Vogla. Skrzy-żowanie z ul. Glebową będzie przejezdne. Prace związanie z wymianą nawierzchni na skrzyżowaniu rozpoczną się w kolejny weekend, kiedy będzie kontynuowane frezowanie na ul. Sytej w kierunku ul. Jarej. Swoją trasę zmieni autobus linii 163.

Czytaj więcej: Frezowanie w Wilanowie

Warszawa ćwiczy i Wilanów też!

Czytaj więcej: Warszawa ćwiczy i Wilanów też!Akcja „Wilanów Ćwiczy” po raz kolejny obecna jest w Wilanowie. W każdą sobotę wakacji, o godz. 9.00, zapraszamy na zajęcia jogi na Plaży Wilanów, które prowadzi instruktor Forday Fitness. Podobne treningi odbywają się także w innych lokalizacjach w Warszawie. Zajęcia są bezpłatne. Szczegółowa mapa z adresami treningów dostępna jest na stronie: www.warszawacwiczy.pl

ZAPRASZAMY!

Film "Żyj i pozwól umrzeć" na Plaży Wilanów

Czytaj więcej: Film Wilanów po raz kolejny włączył się w projekt pod tytułem "Filmowa Stolica Lata". Na Plaży Wilanów, w każdą środę o godz. 21.45 (lub o godz. 21.15) do 26 sierpnia, zapraszamy na seanse pod chmurką. W tegorocznej odsłonie projektu w Wilanowie zostaną wyświetlone filmy z kultowym agentem Jamesem Bondem w roli głównej. 8 lipca zapraszamy na film pt.: "Żyj i pozwól umrzeć" w reżyserii Guy Hamiltona. Na seansach na widzów czekają leżaki. ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej: Film "Żyj i pozwól umrzeć" na Plaży Wilanów

Otwarty konkurs ofert - trasy rekreacyjne

Zarząd Dzielnicy Wilanów ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie inwentaryzacji, wyznaczenia, oznakowania i renowacji tras rekreacyjnych w Dzielnicy Wilanów. Uchwała w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (uchwala nr 122.IV.2015.pdf)uchwala nr 122.IV.2015.pdf[ ]412 Kb

74 mln zł na nowe trasy rowerowe

Czytaj więcej: 74 mln zł na nowe trasy roweroweRada m.st. Warszawy przyznała środki na budowę i remont dróg rowerowych w latach 2015-2017. Za 74 mln zł powstanie aż 15 wygodnych tras o łącznej długości 80 km. Na tej liście znalazła się także droga rowerowa wzdłuż ulic: Powsińskiej, Wiertniczej i Przyczółkowej.

Czytaj więcej: 74 mln zł na nowe trasy rowerowe

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony