Aktualności

Szukamy dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 24 w Wilanowie

Informujemy o konkursie na kandydata na stanowisko dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 24 w Wilanowie. Szczegóły w załączniku.

Bajkowy Dzień Dziecka

Czytaj więcej: Bajkowy Dzień DzieckaZapraszamy na bajkowy i barwny Dzień Dziecka! Zapewniamy moc atrakcji, a wśród nich m.in.: występy artystyczne, pokazy magii i puszczania baniek, przedstawienia teatralne, pokaz mody dziecięcej, warsztaty plastyczne, konkursy z nagrodami, dmuchany basen z piłkami, szczudlarze, słodkie poczęstunki z lokalnych restauracji. Zapraszamy 4 czerwca start o godz. 11.00 teren Royal Wilanów.

Rozwijamy system odbioru odpadów komunalnych - z myślą o mieszkańcach i środowisku naturalnym

Czytaj więcej: Rozwijamy system odbioru odpadów komunalnych - z myślą o mieszkańcach i środowisku naturalnym3 czerwca (piątek) w godz. 18.00-20.00 zapraszamy mieszkańców do Urzędu Dzielnicy Wilanów na spotkanie z ekspertami projektującymi nowy regulamin utrzymania czystości i porządku w Warszawie. Będziemy rozmawiać m.in. o proponowanej zmianie sposobu zbiórki papieru w Warszawie, o możliwości wprowadzenia dodatkowych usług dla mieszkańców, w tym usługi transportu odpadów zielonych w okresie od grudnia do marca oraz usługi odbioru odpadów wielkogabarytowych bezpośrednio z nieruchomości.
Zachęcamy do udziału i wyrażenia opinii w tej sprawie. Szczegóły na stronie: www.czysta.um.warszawa.pl

 

Posiedzenia Komisji - 30.05, 2.06. 2016

Informujemy o posiedzeniach Komisji Rady Dzielnicy Wilanów:

- 30.05.2016 r. (poniedziałek) o godz. 15:00 w sali obrad Urzędu Dzielnicy Wilanów przy ul. F. Klimczaka 4. Komisja Środowiska, Ekologii
 i Rolnictwa,

- 2.06.2016 r. (czwartek) o godz. 17:00 w sali obrad Urzędu Dzielnicy Wilanów przy ul. F. Klimczaka 4 Komisja Edukacji i Wychowania. Porządki obrad w załącznikach.

 

 

Zmarł Radny Kazimierz Witkowski

Czytaj więcej: Zmarł Radny Kazimierz Witkowski

XVIII sesja Rady Dzielnicy Wilanów (N)

Informujemy, że 24 maja  2016 r. (wtorek) , o godz. 17:00 w sali obrad Rady Urzędu Dzielnicy Wilanów przy ul. F. Klimczaka odbędzie się XVII sesja Rady Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy (N). SESJA-ON LINE. Porządek obrad:

1.    Otwarcie sesji.
2.    Projekt uchwały w sprawie opinii Rady Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy do zmian w załączniku Dzielnicy Wilanów do budżetu m.st. Warszawy na 2016 r. – druk Nr 122.
3.    Zamknięcie sesji.

 

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony