Aktualności

Przetarg na ul. Branickiego ogłoszony

Informujemy, że został ogłoszony przetarg na budowę ulicy Branickiego na terenie Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy na odcinku od ulicy Sarmackiej do al. Rzeczypospolitej. Wybór wykonawcy nastąpi w maju, a zakończenie inwestycji planowane jest na wrzesień br. Szczegółowe informacje dostępne są na tej stronie w zakładce zamówienia publiczne.

Czytaj więcej: Przetarg na ul. Branickiego ogłoszony

Czytaj więcej: Przetarg na ul. Branickiego ogłoszony

Skandia Maraton Lang Team

Czytaj więcej: Skandia Maraton Lang Team Warszawska edycja Skandia Maraton Lang Team już 25 kwietnia w Wilanowie! Zapraszamy do udziału w sportowej rywalizacji na dwóch kółkach oraz do kibicowania zawodnikom na trasie. Start i meta zawodów zlokalizowane będą na ul. St. Kostki Potockiego przy Skwerze Prymasowskim. Trasa i szczegóły dostępne na stronie: www.skandiamaraton.pl  Start maratonu Grand Fondo Open jest zaplanowany na godz. 11.00. ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej: Skandia Maraton Lang Team

Rada Seniorów

Czytaj więcej: Rada SeniorówW dniu 22 kwietnia w Urzędzie Dzielnicy odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Seniorów Dzielnicy Wilanów. Rada ma charakter konsultacyjny, doradczy i inicjatywny dla Zarządu Dzielnicy w sprawach dotyczących seniorów zamieszkałych na terenie dzielnicy. Na pierwszym posiedzeniu wybrano Prezydium Rady oraz przedstawiciela do Warszawskiej Rady Seniorów.
Skład Rady Seniorów Dzielnicy Wilanów:
1.    Małgorzata Dreger – Sekretarz Rady
2.    Jan Lewandowski
3.    Bożena Laskowska – Wiceprzewodnicząca Rady
4.    Maria Podniesińska
5.    Józef Roszczyk – Wiceprzewodniczący Rady
6.    Małgorzata Wilk
7.    Elżbieta Wiśniewska – Przewodnicząca Rady
8.    Danuta Zygańska
Życzymy owocnej pracy!

Zmiany w organizacji ruchu podczas Orlen Warsaw Marathon

Czytaj więcej: Zmiany w organizacji ruchu podczas Orlen Warsaw MarathonBiegacze startujący na dystansie maratonu rozpoczną rywalizację o godzinie 9.30 z Wybrzeża Szczecińskiego. Najszybsi z nich dotrą do mety po ponad dwóch godzinach, ostatnie osoby pojawią się na finiszu najpóźniej po 6 godzinach od startu. Ponad 42-kilometrowa trasa nie będzie zamknięta przez cały ten czas. Ruch uliczny będzie dynamicznie otwierany i zamykany.

Czytaj więcej: Zmiany w organizacji ruchu podczas Orlen Warsaw Marathon

Wilanowska Strefa Kibica 2015

Czytaj więcej: Wilanowska Strefa Kibica 2015Maratończycy przebiegną przez Wilanów. W najbliższą niedzielę, 26 kwietnia, zapraszamy do kibicowania zawodnikom Orlen Warsaw Marathon na trasie biegu i w Strefie Kibica na Plaży Wilanów. Zapewniamy mnóstwo atrakcji, nie tylko sportowych... Strefa Kibica czynna będzie w godz. 9.00 - 16.00.

Czytaj więcej: Wilanowska Strefa Kibica 2015

Koncert Flamenco

Czytaj więcej: Koncert FlamencoKoncert Flamenco z udziałem hiszpańskich mistrzów w Wilanowie!

W dniu 25 kwietnia (sobota) o godz. 17.30 i 20.00 zapraszamy na niezwykłe spotkanie z kulturą Andaluzji. Koncert Flamenco grupy Los Payos będzie niezwykły przede wszystkim ze względu na osobowość i rangę zaproszonych artystów z Hiszpanii.
WSTĘP PŁATNY. Bilety w cenie 30 zł dostępne w Centrum Kultury Wilanów. Tel. 22 651 98 20

ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej: Koncert Flamenco

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony