Aktualności

LI Sesja Rady Dzielnicy Wilanów

Czytaj więcej: LI Sesja Rady Dzielnicy WilanówInformujemy, że 3 września (środa) 2014 r. o godz. 17.30 w Urzędzie Dzielnicy Wilanów przy ul. St.Kostki Potockiego 11 odbędzie się LI Sesja Rady Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy

SESJA ON-LINE

Czytaj więcej: LI Sesja Rady Dzielnicy Wilanów

Inauguracja Roku Szkolnego 2014 - 2015

Inauguracja Roku Szkolnego 2014 / 2015 w Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy

Czytaj więcej: Inauguracja Roku Szkolnego 2014 - 2015

1 września 2014 r. w Zespole Szkół nr 123 w Warszawie, przy ul. Uprawnej 9/17 odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2014/2015. Podczas uroczystości Burmistrz Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy - Ludwik Rakowski - wręczył akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczycielom wilanowskich placówek oświatowych, którzy uzyskali stopień nauczyciela mianowanego, podziękował pracownikom pedagogicznym i niepedagogicznym za dotychczasową pracę oraz życzył sukcesów i satysfakcji w pracy zawodowej. Uczniów zachęcał do zdobywania wiedzy i doświadczeń, a także rozwijania swoich pasji.

Czytaj więcej: Inauguracja Roku Szkolnego 2014 - 2015

Weź sadzonkę za odpady

Czytaj więcej: Weź sadzonkę za odpadyZapraszamy na Warszawskie Dni Recyklingu.
6 września w godz. 10.00-13.00 w Wilanowie (parking przed Urzędem Dzielnicy, ul. St. Kostki Potockiego 11) będzie funkcjonował punkt informacyjno-edukacyjny dotyczący nowych zasad segregowania odpadów oraz zbiórka: plastiku, metalu, papieru, szkła i elektrośmieci. W ramach wydarzenia zapraszamy na animacje dla dzieci z wykorzystaniem ekologicznych materiałów, przygotowane przez Centrum Kultury Wilanów, a o godzinie 12.00 - na pokaz iluzji w wykonaniu Magika Maksymiliana.
W niedzielę, 7 września w godz. 11.00 – 17.00 na terenie Agrykoli, odbędzie się wielki, rodzinny finał akcji.

Czytaj więcej: Weź sadzonkę za odpady

UWAGA! Nowa organizacja ruchu na ul. Vogla!

Czytaj więcej: UWAGA! Nowa organizacja ruchu na ul. Vogla!Informujemy, że z dniem 1 września na przebudowywanej ulicy Vogla będzie obowiązywała nowa organizacja ruchu. Na odcinku ulicy Vogla, od ulicy Sytej do ulicy Europejskiej, zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy. Na odcinku ulicy Vogla, od ulicy Europejskiej do ulicy Przyczółkowej, dopuszczony będzie ruch jednokierunkowy w stronę ul. Przyczółkowej. Kierowcy jadący w stronę Zawad będą musieli skręcić z ul. Przyczółkowej w ulicę Europejską, na której zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Ulicą Europejską kursować będzie autobus, dlatego na całej długości ulicy wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się i postoju.
Na ulicy Vogla będą kontynuowane prace związane z budową ciągu pieszo-rowerowego, dlatego droga będzie zamknięta dla ruchu pieszego.
Prosimy o szczególnie ostrożną jazdę.
Przepraszamy za utrudnienia.

Komunikacja miejska od 1 września

Czytaj więcej: Komunikacja miejska od 1 wrześniaPoczątek roku szkolnego to zmiany w rozkładach linii autobusowych i tramwajowych. 1 września po wakacyjnej przerwie na ulice znów wyjadą linie 304, 319, 320, 460, E-4 i E-8, a tramwaje linii 1, 9, 23, 24, 26 i 33 będą częściej podjeżdżały na przystanki.

Czytaj więcej: Komunikacja miejska od 1 września

Informacja dotycząca programu "Sport 50 plus"

Czytaj więcej: Informacja dotycząca programu Informujemy, że we wrześniu będzie kontynuowany remont basenu w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Gubinowskiej. Zapisy na bezpłatne zajęcia rekreacyjne pod nazwą "Sport 50 plus" będą prowadzone po zakończeniu prac remontowych. Zapraszamy do korzystania z pływalni w Obiektach Sportowych przy ul. Wiertniczej 26, która zostanie otwarta 1 września.

 

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony