Aktualności

Wraca Veturilo!

Czytaj więcej: Wraca Veturilo!Przerwa zimowa za nami. 1 marca na stołeczne ulice wracają rowery Veturilo. Przypominamy, że w Wilanowie działa 6 stacji roweru miejskiego: ul. Jana III Sobieskiego/Al. Wilanowska, ul. Przyczółkowa/Al. Wilanowska, ul. Przyczółkowa/Branickiego, al. Rzeczypospolitej/ul. Branickiego, ul. Ks. Prymasa Augusta Hlonda, rondo Vogla/Syta. Szczegółowe informacje na temat systemu Veturilo w Warszawie dostępne są na stronie Pełnomocnika Prezydenta m. st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej: www.rowery.um.warszawa.pl

Czytaj więcej: Wraca Veturilo!

Harmonogramy rekrutacji do szkół i przedszkoli

Czytaj więcej: Harmonogramy rekrutacji do szkół i przedszkoliInformujemy, że na stronie Biura Edukacji zostały zamieszczone harmonogramy rekrutacji do samorządowych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2015/2016 oraz do klas I w samorządowych szkołach podstawowych w roku szkolnym 2015/2016. prosimy o zapoznanie się z tymi informacjami.

Komunikat dla kandydatów do gimnazjum

Informujemy, że na stronie Biura Edukacji pojawił się harmonogram rekrutacji do gimnazjów na rok szkolny 2015/2016. Podobnie jak w roku ubiegłym, rekrutacja przeprowadzona będzie za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji. O tym jak z niego korzystać, uczniowie dowiedzą się w szkole lub na stronie elektronicznego systemu rekrutacji, który dostępny będzie od 1 kwietnia pod adresem: www.gimnazja.edukacja.warszawa.pl.

 

 

Zapraszamy na dni otwarte w placówkach oświatowych

Czytaj więcej: Zapraszamy na dni otwarte w placówkach oświatowychW wilanowskich szkołach i przedszkolach organizowane są dni otwarte. W najbliższy czwartek, 19 lutego o godz. 17.00 zapraszamy na dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 261 przy ul. Wiertniczej 26. Rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, porozmawiać z dyrekcją szkoły, obejrzeć sale lekcyjne. Harmonogram dni otwartych w innych placówkach oświatowych dostępny jest w załączniku. ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej: Zapraszamy na dni otwarte w placówkach oświatowych

Budżet partycypacyjny 2016 - propozycje projektów

Czytaj więcej: Budżet partycypacyjny 2016 - propozycje projektówW dn. 17 lutego o północy zakończyło się składanie projektów do Budżetu partycypacyjnego 2016. W całej Warszawie wpłynęło ich ponad 2300, w Wilanowie - 39. Lista projektów dostępna jest pod adresem: www.twojbudzet.warszawa.pl

Czytaj więcej: Budżet partycypacyjny 2016 - propozycje projektów

Powstanie nowe przedszkole

Czytaj więcej: Powstanie nowe przedszkoleInformujemy, że został ogłoszony przetarg na wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” przedszkola przy ul. Zdrowej. Termin składania ofert upływa 25 lutego. Zaplanowane przedszkole będzie mieć 10 oddziałów dla ok. 250 dzieci. Będzie to budynek dwukondygnacyjny ze skośnym dachem i częściowym podpiwniczeniem o kubaturze 14,5 tys. metrów sześciennych. Obiekt będzie w całości dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W otoczeniu przedszkola powstaną także place zabaw dla dzieci i parking.

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony