Aktualności

Koncert z okazji kanonizacji Jana Pawła II

Czytaj więcej: Koncert z okazji kanonizacji Jana Pawła II"Myśleć sercem - papieskie inspiracje" to tytuł koncertu z okazji kanonizacji Jana Pawła II , który odbędzie się 26 kwietnia (sobota) o godz. 15.00 w Świątyni Opatrzności Bożej. Autorski projekt Dariusza Jakubowskiego, to artystyczna propozycja odczytania pozostawionych przez Jana Pawła II drogowskazów na temat wolności, wiary, piękna, miłości i patriotyzmu w dzisiejszym świecie. Aktorowi towarzyszą: Katarzyna Thomas - sopran i Piotr Szafraniec - fortepian.

 

Wstęp wolny.

Czytaj więcej: Koncert z okazji kanonizacji Jana Pawła II

Koncert charytatywny "Wilanów-Majdan. Wspólna Sprawa"

Czytaj więcej: Koncert charytatywny Pomagać jest szlachetnie!
25 kwietnia o godz. 18.00 zapraszamy na Plażę Wilanów na wyjątkowy koncert charytatywny "Wilanów - Majdan - Wspólna Sprawa". Z jednej strony to dowód pamięci o ofiarach z kijowskiego Majdanu, z drugiej - pomoc ich rodzinom. W trakcie koncertu przeprowadzona zostanie aukcja przedmiotów podarowanych przez artystów i partnerów koncertu, m.in. gitara w barwach flagi ukraińskiej z autografami artystów występujących na Majdanie. Warunkiem wstępu na koncert jest wykupienie cegiełki (20 PLN). Całkowity dochód z koncertu i aukcji zostanie przekazany rodzinom ofiar z Majdanu. Partnerem wydarzenia jest Fundacja Otwarty Dialog.

Czytaj więcej: Koncert charytatywny "Wilanów-Majdan. Wspólna Sprawa"

Akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

Czytaj więcej: Akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnieMazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii ogłasza, że na terenie województwa mazowieckiego w dniach od 25 kwietnia do 2 maja 2014 r. zostanie przeprowadzona akcja szczepienia doustnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Dawkę szczepionki stanowi pakiet w postaci krążka koloru zielono-brązowego o intensywnym zapachu rybnym. Będzie zrzucana z samolotów nad lasami, polami i łąkami. Dotknięcie szczepionki przez człowieka spowoduje, że nie zostanie ona podjęta przez lisa. Każdy kontakt człowieka ze szczepionką należy niezwłocznie zgłosić lekarzowi. Po wyłożeniu szczepionki, przez okres dwóch tygodni, zalecane jest wyprowadzanie psów na smyczy i trzymanie kotów w zamkniętych pomieszczeniach.

Zmiana trasy linii 164

Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że od 22.04.2014r. w związku z budową kanalizacji w ul. Bruzdowej zmieniona zostaje trasa linii 164. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem.

Czytaj więcej: Zmiana trasy linii 164

Praca w komisjach wyborczych

Czytaj więcej: Praca w komisjach wyborczychUrząd Dzielnicy Wilanów przyjmuje zgłoszenia od kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r.
Za udział w pracach w obwodowej komisji wyborczej w zależności od zajmowanego stanowiska należy się dieta w wysokości od 160 zł (członek komisji) do 200 zł (przewodniczący komisji).
Wypełnione formularze należy dostarczyć do dnia 2 maja 2014 r. do Urzędu Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy, ul. S. Kostki Potockiego 11 pok. 309.

 

Dyżury przedszkoli w czasie wakacji 2014 r.

Czytaj więcej: Dyżury przedszkoli w czasie wakacji 2014 r.Na stronie internetowej Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy opublikowano harmonogram dyżurów warszawskich przedszkoli samorządowych w okresie wakacyjnym od 1 lipca do 29 sierpnia 2014 r.
Dziecko można zapisać do wybranego przedszkola na terenie m.st. Warszawy.
Terminy dyżurów wakacyjnych wilanowskich przedszkoli samorządowych oraz zasady zapisów dzieci na dyżur letni do przedszkoli w Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy, znajdują się w załącznikach.

Terminy dyżurów wakacyjnych wilanowskich przedszkoli

Zasady zapisu dzieci na dyżur letni w wilanowskich przedszkolach

Copyright 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja design-Joomla.pl Mapa strony